Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B42D250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 4P4d
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX termékcsaládba tartozó C25B42D250 típusú 4 pólusú megszakító a legmagasabb színvonalú villamossági biztonságot képviseli ipari és kereskedelmi alkalmazások számára. Ez a kompakt kialakítású megszakító 250 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kifejezetten elosztási rendszerekhez tervezték, ahol a megbízhatóság és a precíz védelmi funkciók elengedhetetlenek.
A termék szíve a fejlett elektronikus MicroLogic 2.2 kioldóegység, amely LSoI (hosszú késleltetésű, rövid késleltetésű és pillanatnyi rövidzárlat) védelemmel rendelkezik. Ez a védelem kifinomult és pontos működést biztosít, hiszen a hosszú késleltetésű védelem 9 különböző beállítással 100-250 A tartományban állítható, míg a rövid késleltetésű védelem szintén 9 beállítással, 1,5-10 x Ir tartományban konfigurálható. A pillanatnyi rövidzárlat-védelem fixen 3000 A értékre van beállítva. A termék különleges tulajdonsága a 20 perces termikus memória, amely kikapcsolás előtti és utáni időszakban is megőrzi a megszakító állapotát, növelve ezzel a biztonságot.
A C25B42D250 megszakító kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 380/415 V AC hálózaton 25 kA, 220/240 V AC esetén 40 kA, 440 V AC esetén 20 kA, míg 500 V AC esetén 15 kA értékkel számolhatunk az IEC 60947-2 szabvány szerint. A termék maximális üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, míg impulzus állósága 8 kV. A megszakító rögzített kivitelű, előlapról vezérelhető toggle kapcsolóval, és előlapi csatlakozási lehetőséggel mind a felső, mind az alsó oldalon. A 140 x 161 x 86 mm méretű kompakt kialakítás lehetővé teszi a horizontális és vertikális szerelést is.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B42D250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid név: NSX250B
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Műszaki jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítási kapacitás: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Kiegészítő adatok
Szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Üzemi megszakítóképesség: 40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
20 kA 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
15 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17.6 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra lapolva
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem
Kioldóegység névleges árama: 250 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú idejű védelem kioldási tartomány: 100...250 A
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Rögzített
Nullavezető védelem beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid idejű védelem kioldási tartomány: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási tartomány: 3000 A
Méretek és jelzések
Slotok száma: 5 slot(ok)
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti működési hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000 m...5000 m derating-gel
Termék adatok
Védettség
IP40
Szélesség méret
147 mm
Hosszúság méret
193,999999999999 mm
Magasság méret
144 mm