Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F32D400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
C40F32D400 Megszakító ComPacT NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 400 A, 3P3d Schneider
Ez a ComPacT NSX400F egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 36 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.3 kioldó egységet tartalmaz, 400A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.3 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400F a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
150 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V