Schneider Electric ComPacT NSX160 DC - Trip unit TM125DC, 4 pólusú termikus-mágneses kioldóegység, 125A névleges áram, 750V DC, állítható túlterhelésvédelem; C164TM125D
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM125DC kioldóegység két alapvető védelmi funkcióval rendelkezik: túlterhelésvédelem (L) és rövidzárlat elleni védelem (I). A túlterhelésvédelem termikus elvű működést biztosít, ahol az áramérték beállítása állítható a névleges áram 0,7...1-szeres értéke között, ezzel lehetővé téve a finomhangolást a konkrét alkalmazás igényeihez. Ezzel szemben a rövidzárlat elleni védelem mágneses elven működik, fix 1250 A kioldási értékkel, amely azonnali védelmet nyújt a hirtelen fellépő magas áramerősségek ellen.
A TM-D technológiájú kioldóegység 125 A névleges árammal rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és akár 750 V DC névleges üzemi feszültségen is megbízhatóan működik. Ez a termék telepítési rugalmasságot biztosít, mivel fix beépítési módban szerelhető fel. A 4 pólusú kialakítás (4P) és a 4 védett pólus (4D) maximális biztonságot nyújt egyenáramú rendszerekben, ahol a megbízható védelem kritikus fontosságú.
Schneider Electric ComPacT NSX160 DC Trip unit TM125DC műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termékcsalád: ComPacT NSX100...250 DC
Terméktípus: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX160 DC
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 125 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 750 V DC
Hálózat típusa: DC
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási tartomány [Ii]: 1250 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
66 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm