Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11B3TM063L - Megszakító (25 kA 415 VAC) , 3P 3d, 63 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
C11B3TM063L Megszakító ComPacT NSXm B (25 kA 415 VAC), 3P 3d, 63 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 63A, 25kA, 415VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 81 mm (szélesség) x 137 mm (magasság) x 80 mm (Mé). Ez egy 3 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
210 mm
Magasság méret
120 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V