Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11B44V100L - Megszakító (25 kA 415 VAC) , 4P 4d, 100 A beállítás Micrologic 4.1 kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm Vigi megszakító4P 100A 25kA EverLink csatlakozókkal C11B44V100L Schneider
A ComPacT NSXm100B egy komplett 4P fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. A megszakítási kapacitás (Icu) 25 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Új funkciókat vezet be, például az Everlink csatlakozótechnológiát. Beépített DIN-sínre és lemezre szerelhető, valamint kívülről látható rugós segédeszközöket kínál. Ez a 4 pólusú földzárlatos megszakító (ELCB) az egyik legkisebb a piacon. A méretek: 108 mm (szél.) x 144 mm (mag.) x 80 mm (m.). Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
150 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V