Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11B4TM016B - Megszakító (25 kA 415 VAC) , 4P 4d, 16 A beállítás TMD kioldóegység, sajtolható sarukkal és síncsatlakozókkal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 25kA TM16D megszakító 4P/4T síncsatlakozókkal C11B4TM016B Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 16 A, 25 kA, 415 VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 108 mm (sz) x 137 mm (h) x 80 mm (M). Ez egy 4 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
220 mm
Magasság méret
120 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V