Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11E34V050B - Megszakító (16 kA 415 VAC) , 3P 3d, 50 A beállítás Micrologic 4.1 kioldóegység, sarukkal és síncsatlakozókkal
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm Vigi megszakító 3P 50A 16kA síncsatlakozókkal C11E34V050B Schneider
A ComPacT NSXm100E egy komplett 3P fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. A megszakítási kapacitás (Icu) 16 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Új funkciókat vezet be, például az Everlink csatlakozótechnológiát. Beépített DIN-sínre és lemezre szerelhető, valamint kívülről látható rugós segédeszközöket kínál. Ez a 3 pólusú földzárlatos megszakító (ELCB) az egyik legkisebb a piacon. A méretek: 108 mm (szél.) x 144 mm (mag.) x 80 mm (m.). Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
Névleges feszültség
440 - 440 V