Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11E3TM050L - Megszakító (16 kA 415 VAC) , 3P 3d, 50 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 16kA TM50D megszakító 3P EverLink csatlakozókkal C11E3TM050L Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 50 A, 16 kA, 415 VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 81 mm (szélesség) x 137 mm (magasság) x 80 mm (Mé). Ez egy 3 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Pólusszám
3
Védettség
IP40
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
220 mm
Magasság méret
90 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V