Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11E6TM032L - Megszakító (16 kA 415 VAC) , 4P 3d, 32 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm16kA TM32D megszakító 4P/3T EverLink csatlakozókkal C11E6TM032L Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 32A, 16kA, 415VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 108 mm (sz) x 137 mm (h) x 80 mm (M). Ez egy 4 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri elírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
220 mm
Magasság méret
130 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V