Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11F3TM100B - Megszakító (36 kA 415 VAC) , 3P 3d, 100 A beállítás TMD kioldóegység, sajtolható sarukkal és síncsatlakozókkal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 36kA TM100D megszakító 3P síncsatlakozókkal C11F3TM100B Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 100 A, 36 kA, 415 VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 81 mm (szélesség) x 137 mm (magasság) x 80 mm (Mé). Ez egy 3 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
136,999999999999 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
81 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V