Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11F44V050L - Megszakító (36 kA 415 VAC) , 4P 4d, 50 A beállítás Micrologic 4.1 kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm Vigi megszakító 4P 50A 36kA EverLink csatlakozókkal C11F44V050L Schneider
A ComPacT NSXm100F egy komplett 4P fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. A megszakítási kapacitás (Icu) 36 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Új funkciókat vezet be, például az Everlink csatlakozótechnológiát. Beépített DIN-sínre és lemezre szerelhető, valamint kívülről látható rugós segédeszközöket kínál. Ez a 4 pólusú földzárlatos megszakító (ELCB) az egyik legkisebb a piacon. A méretek: 108 mm (szél.) x 144 mm (mag.) x 80 mm (m.). Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
150 mm
Névleges feszültség
440 - 440 V