Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11F4TM063B - Megszakító (36 kA 415 VAC) , 4P 4d, 63 A beállítás TMD kioldóegység, sajtolható sarukkal és síncsatlakozókkal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSXm 63F kismegszakító egy professzionális választás elosztóhálózatok védelmére. Ez a 4 pólusú megszakító (C11F4TM063B) teljes semleges védelemmel (4D) rendelkezik, ami minden kritikus alkalmazásban maximális biztonságot nyújt. A készülék kompakt kialakítása különösen előnyös korlátozott hellyel rendelkező kapcsolószekrényekben.
A készülék központi jellemzője a kiváló zárlati megszakítóképesség, mely 36 kA 415V AC feszültségen, ami az F teljesítményszintnek felel meg. Ez különösen alkalmassá teszi ipari és kereskedelmi környezetekben történő alkalmazásra, ahol a magasabb zárlati áramok előfordulhatnak. A terméket TM-D típusú hőmágneses kioldóegységgel szerelték fel, amely LI (túlterhelés és rövidzárlat) védelmi funkciókat biztosít. A névleges áram 63A 40°C környezeti hőmérsékleten, a névleges üzemi feszültség pedig 690V AC 50/60 Hz.
A ComPacT NSXm 63F rendkívül rugalmas és megbízható megoldást kínál. A hosszú idejű kioldás beállítási tartománya 0,7-1 x In között állítható, míg a pillanatnyi kioldás rögzített értéke 800A. A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. Az eszköz pólusonkénti teljesítményvesztesége mindössze 5,7W, ami hatékony energiafelhasználást tesz lehetővé. A megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, így megfelelő védelmet nyújt a környezeti hatások ellen.
A ComPacT NSXm sorozat kiemelkedő műszaki jellemzői közé tartoznak a praktikus szerelési lehetőségek (vízszintes és függőleges pozíció egyaránt), a front oldali csatlakozás, valamint a rugalmas kiegészítők használata. A megszakító 1 foglalat segédérintkezők, 1 foglalat riasztóérintkezők és 1 foglalat feszültségkioldók számára biztosít helyet, így a rendszer igény szerint bővíthető. A termék méretei (108 mm szélesség, 137 mm magasság, 80 mm mélység) lehetővé teszik a kompakt elosztórendszerekbe történő beépítést is. A Schneider Electric C11F4TM063B kismegszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és -25°C és +70°C közötti hőmérsékleten üzemeltethető, így a legtöbb ipari környezetben alkalmazható.
Schneider ComPacT NSXm 63F kismegszakító műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSXm
Eszköz rövid neve: NSXm 63F
Termék vagy alkatrész típusa: Kismegszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Semleges pozíció: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Névleges végső zárlati megszakítóképesség [Icu]:
85 kA 220...240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
36 kA 380...415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
35 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
15 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
10 kA 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Teljesítményszint: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Kismegszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi zárlati megszakítóképesség [Ics]:
30 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
10 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2-nél
10000 ciklus 440 V In-nél
10000 ciklus 690 V In/2-nél
5000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítményveszteség pólusonként: 5,7 W
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozó kapcsok: nyomókapocs/gyűjtősín
Csatlakozási távolság: 35 mm távtartókkal, 27 mm távtartók nélkül
9 mm osztás: 12 modul
Kioldóegység névleges értéke: 63 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Semleges védelem beállításai: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat elleni védelem: Nélkül
Elektromos segédeszközök számára fenntartott foglalatok száma:
1 foglalat segédkapcsoló OF számára
1 foglalat riasztókapcsoló SD számára
1 foglalat feszültségkioldó MN vagy MX számára
Helyi jelzés: Zászló (zöld) a segédérintkezők jelenlétének jelzésére
Szélesség (Sz): 108 mm
Magasság (M): 137 mm
Mélység (M): 80 mm
Szín: Szürke (RAL 7016)
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: I. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 2000 m leminősítés nélkül, 5000 m leminősítéssel
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
220 mm
Magasság méret
130 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V