Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11F6TM063B - Megszakító (36 kA 415 VAC) , 4P 3d, 63 A beállítás TMD kioldóegység, sajtolható sarukkal és síncsatlakozókkal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSXm sorozata egy kompakt, mégis nagyteljesítményű kismegszakító család, amely kifejezetten az ipari és kereskedelmi elosztóhálózatok védelmére lett kifejlesztve. A C11F6TM063B típusú megszakító a ComPacT NSXm 63F termékcsaládba tartozik, és kifejezetten olyan alkalmazási területekre ajánlott, ahol korlátozott hely áll rendelkezésre, mégis magas rövidzárlati megszakítóképességre van szükség.
Ez a 4 pólusú kivitel (3D - ahol a nullavezető nem védett) 63 amper névleges áramerősséggel rendelkezik, amelyet 40°C környezeti hőmérsékleten képes biztosítani. A megszakító kiemelkedő, F teljesítményszintű, 36 kA rövidzárlati megszakítóképességgel rendelkezik 415V AC feszültségen, ami kimagasló védelmet biztosít a legkritikusabb elosztóhálózatokban is. A termék 690V AC üzemi feszültségen használható, 50/60 Hz hálózati frekvencián, és az IEC 60947-2 szabvány szerint alkalmas leválasztásra is.
Műszakilag kiemelendő, hogy a megszakító pólusonkénti teljesítménydisszipációja 5,7 W, csatlakozása elöl található a felső és alsó oldalon egyaránt, csatlakozó terminálja pedig préselt kábelsaru/gyűjtősín típusú. A kapcsolási távolság 35 mm távtartókkal, vagy 27 mm távtartók nélkül, a modul szélessége pedig 9 mm-es osztással számolva 12 modul. Segédérintkezők számára 1 segédkapcsoló (OF), 1 riasztó kapcsoló (SD) és 1 feszültség kioldó (MN vagy MX) részére biztosít helyet.
A megszakító mechanikai élettartama 20.000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 5.000-20.000 ciklus között változik. Méretek tekintetében a szélesség 108 mm, magasság 137 mm, mélység 80 mm, súlya pedig 1,42 kg. Környezeti működési hőmérséklete -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklettartománya -50°C és +85°C között, relatív páratartalom tekintetében pedig 0-95% között használható. A termék IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik, valamint 2000 méter tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható.
Schneider ComPacT NSXm 63F kismegszakító műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSXm
Rövid név: NSXm 63F
Termék típus: Kismegszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető helyzete: Bal oldali
Villamos paraméterek
Névleges áram [In]: 63 A 40°C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Névleges végső zárlati megszakítóképesség [Icu]:
85 kA 220...240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
36 kA 380...415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
15 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Teljesítményszint: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges értéke: 63 A 40°C-on
Hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem beállítás típusa Ir: Állítható
Hosszú késleltetésű védelem bekapcsolási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Nullavezető védelem beállításai: Nincs védelem (3D)
Pillanatműködésű védelem beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatműködésű védelem bekapcsolási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Balanszírozó
Kismegszakító felszerelési mód: Rögzített
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Pólusonkénti teljesítménydisszipáció: 5,7 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátoldalra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozó terminálok: Préselt kábelsaru/gyűjtősín
Csatlakozási távolság: 35 mm távtartókkal, 27 mm távtartók nélkül
9 mm osztások: 12 modul
Elektromos segédeszközök csatlakozóhelyeinek száma:
1 hely segédkapcsoló (OF) számára
1 hely riasztó kapcsoló (SD) számára
1 hely feszültségkioldó (MN vagy MX) számára
Helyi jelzés: Zászló (zöld) a segédérintkezők jelenlétének jelzésére
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Méretek és környezeti paraméterek
Szélesség (W): 108 mm
Magasság (H): 137 mm
Mélység (D): 80 mm
Szín: Szürke (RAL 7016)
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelem osztálya: I. osztály az előlapi részen
Szennyezettségi fokozat: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemi magasság: 2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
136,999999999999 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
108 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V