Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11N3TM025L - Megszakító (50 kA 415 VAC) , 3P 3d, 25 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 50kA TM25D megszakító 3P EverLink csatlakozókkal C11N3TM025L Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 25A, 50kA, 415VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 81 mm (szélesség) x 137 mm (magasság) x 80 mm (Mé). Ez egy 3 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
214 mm
Magasság méret
122 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V