Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11N3TM063B - Megszakító (50 kA 415 VAC) , 3P 3d, 63 A beállítás TMD kioldóegység, sajtolható sarukkal és síncsatlakozókkal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 50kA TM63D megszakító 3P síncsatlakozókkal C11N3TM063B Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 63A, 50kA, 415VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 81 mm (szélesség) x 137 mm (magasság) x 80 mm (Mé). Ez egy 3 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetkzi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
220 mm
Magasság méret
90 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V