Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C11N6TM040L - Megszakító (50 kA 415 VAC) , 4P 3d, 40 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 50kATM40D megszakító 4P/3T EverLink csatlakozókkal C11N6TM040L Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 40A, 50kA, 415VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 108 mm (sz) x 137 mm (h) x 80 mm (M). Ez egy 4 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri elírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
210 mm
Magasság méret
120 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V