Schneider Electric ComPacT NSXm (2021) - C12E3TM160L - Megszakító (16 kA 415 VAC) , 3P 3d, 160 A beállítás TMD kioldóegység, EverLink csatlakozókkal
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSXm 16kA TM160D megszakító 3P EverLink csatlakozókkal C12E3TM160L Schneider
Ez egy ComPacT NSXm öntött házas megszakító, 160A, 16kA, 415VAC, minden kisfeszültségű szabványos alkalmazáshoz. Olyan új funkciókat kínál, mint az Everlink technológia, a DIN sínre és lemezre szerelési lehetőség. Kívülről látható új rugós segédeszközöket ágyaz be. A ComPacT NSXm az egyik legkisebb MCCB a piacon, 81 mm (szélesség) x 137 mm (magasság) x 80 mm (Mé). Ez egy 3 pólusú változat beágyazott termikus-mágneses kioldóegységgel. Biztosítja a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947/CCC/EAC) és a tengeri előírásoknak való megfelelést.
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
210 mm
Magasság méret
120 mm
Névleges feszültség
690 - 690 V