Schneider Electric ComPacT TM80DC - Trip unit kioldóegység egyenfeszültségű hálózatokhoz, 80A, 3 pólusú, termikus-mágneses védelem, 750V DC; C103TM080D
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric TM80DC trip unit a ComPacT NSX100 DC megszakító családjához tartozó, 3 pólusú, hőmágneses védelemmel ellátott egység, mely kifejezetten DC (egyenfeszültségű) hálózatokhoz lett kifejlesztve. Ez a 80A névleges áramerősségű kioldóegység ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol egyenfeszültségű rendszerek megbízható védelme szükséges, például napelemes rendszerekben, ipari DC hálózatokban vagy egyéb speciális egyenáramú alkalmazásokban.
A TM80DC kioldóegység kettős védelmi funkcióval rendelkezik: a termikus (L) védelem a túlterhelés ellen biztosít hatékony védelmet, míg a mágneses (I) védelem a rövidzárlati áramokat kapcsolja le gyorsan és biztonságosan. A termikus védelem beállítási tartománya rugalmasan, 0,7-1 x In között állítható, amely lehetővé teszi, hogy az adott alkalmazás igényeihez igazítsd a védelmi szintet. A rövidzárlati mágneses kioldás fix értéke 800A, amely azonnali védelmet biztosít súlyos hibák esetén. Az egység névleges üzemi feszültsége 750V DC, ami széles alkalmazási területet tesz lehetővé a nagyobb egyenfeszültségű rendszerekben is.
Schneider Electric TM80DC ComPacT NSX100 DC kioldóegység műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termékvonal: ComPacT NSX100...250 DC
Komponens típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100 DC
Alkalmazási terület: Elosztás
Műszaki jellemzők
Pólusok száma: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 80 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 750 V DC
Hálózat típusa: DC
Megszakító rögzítési mód: Fix
Beállítási tartományok
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási áram beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási áram beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási áram beállítási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat-védelem: Nincs
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
70 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm