Schneider Electric Damper Actuator - MD10SR-24T - Rugóvisszatérítéses zsalumozgató, 10 Nm, 24VAC táp, Nyit/Zár kimenet
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A MD10SR-24T zsalumozgató kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik: 10 Nm nyomatékot biztosít, ami elegendő a legtöbb standard méretű zsalu megbízható működtetéséhez. Az eszköz 24V AC/DC tápfeszültséget igényel, működése során mindössze 6W teljesítményt fogyaszt (8.5VA váltakozó áramú tápellátás esetén), tartóüzemben pedig rendkívül energiatakarékos, mindössze 2.5W fogyasztással. A zsalumozgató kétpozíciós (nyit/zár) vezérléssel rendelkezik, ami egyszerű, mégis hatékony irányítást tesz lehetővé az automatizált rendszerekben. Az MD10SR sorozat tagjaként ez a modell az elektromos III. érintésvédelmi osztálynak felel meg, és IP54-es védelmi osztállyal rendelkezik, ami megfelelő védelmet biztosít por és fröccsenő víz ellen.
Schneider Electric Damper Actuator - MD10SR-24T -Rugóvisszatérítéses zsalumozgató, 10 Nm, 24VAC táp, Nyit/Zár kimenet műszaki adatok
Általános adatok
Termék típusa: Zsalumozgató aktuátor
Aktuátor típusa: Elektromos
Aktuátor terméksorozat: MD10SR
Aktuátor modell: MD10 SR-24T
Termék rendeltetése: Zsaluk működtetése
Aktuátor: Forgó
Vezérlés típusa: Automatikus visszaállítás
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 24 V AC/DC
Transzformátor névleges teljesítménye: 8,5 VA
Teljesítményfelvétel: 6 W
Teljesítményfelvétel: 8,5 VA AC
Tartó teljesítményfelvétel: 2,5 W
Energiavesztés visszatérés: Rugó visszatérítés
Vezérlőjel: 2-pozíciós (be/ki)
Elektromos szigetelési osztály: III. osztály
Mechanikai jellemzők
Meghúzási nyomaték: 10 lb.in / 1,1 N.m
Pozíciójelző: Vizuális jelző
Vezeték hossza: 1 m
Rugó visszatérítési idő: 75 s
Aktuátor elfordulása: 95°
Elfordulási tartomány beállítása: Maximum 95° (állítható végálláskapcsolóval korlátozva)
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP54
Környezeti levegő hőmérséklete működés közben: -30…50 °C
Relatív páratartalom: 0…95 % RH, nem kondenzálódó
Környezeti levegő hőmérséklete tárolás esetén: -40…80 °C
Célpiac
Célrégió: Európa, Ázsia csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
132 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
290 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
forgó
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
93 mm