Schneider Electric Damper Actuator - MD10SR-TS - Rugóvisszatérítéses zsalumozgató, 10 Nm, 230VAC táp, Nyit/Zár kimenet, végálláskapcsolóval
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A MD10SR-TS aktuátor rendkívül sokoldalú tápellátási lehetőségekkel rendelkezik, mivel 24-240V AC és 24-125V DC tartományban egyaránt üzemeltethető. Ez a rugalmasság lehetővé teszi, hogy különböző vezérlési rendszerekbe könnyedén integrálható legyen. A készülék 2-pozíciós (on/off) vezérlési jelekkel működtethető, ami egyszerűvé teszi a telepítést és a konfigurálást. A 10 Nm nyomaték elegendő erőt biztosít a legtöbb szabványos zsaluméret biztonságos működtetéséhez. A meghajtó összesen 95 fokos elfordulási tartományt tesz lehetővé, ami az állítható végállásütközővel pontosan a kívánt értékre korlátozható.
A termék további előnyös tulajdonsága az 1 méteres dupla vezetékkel történő kialakítás, amely megkönnyíti a telepítési folyamatot. A rugóvisszatérítésre 75 másodpercen belül kerül sor, biztosítva a megfelelő biztonsági funkciót áramkimaradás vagy hibás működés esetén. A készülék energiahatékonyságát a mindössze 6W működési és 2,5W tartó teljesítményigény jelzi. A Schneider Electric MD10SR-TS modell különösen ajánlott kritikus épületgépészeti rendszerekhez, ahol a megbízható működés és a biztonsági funkciók elengedhetetlenek, például szellőztető rendszerekben, fűtési-hűtési alkalmazásokban vagy tűzvédelmi rendszerek esetén.
Schneider Electric Damper Actuator - MD10SR-TS -Rugóvisszatérítéses zsalumozgató, 10 Nm, 230VAC táp, Nyit/Zár kimenet, végálláskapcsolóval műszaki adatok
Alapvető jellemzők
Termék vagy komponens típusa: Aktuátor
Aktuátor típusa: Elektromos
Aktuátor terméksorozat: MD10SR
Aktuátor modell: MD10 SR-24/230TS
Termék rendeltetése: zsaluk
Aktuátor: Forgó
Műszaki paraméterek
Vezérlés típusa: Automatikus visszaállítás
Kapcsoló funkció: 2 SPDT
Névleges tápfeszültség: 24...240 V AC, 24...125 V DC
Transzformátor névleges teljesítménye: 9,5 VA
Teljesítményfelvétel: 6 W
Teljesítményfelvétel AC-ben: 9,5 VA
Tartó teljesítményfelvétel: 2,5 W
Visszatérítés típusa: Rugós visszatérítés
Vezérlőjel: 2-pozíciós (be/ki)
Elektromos szigetelési osztály: II. osztály
Meghúzási nyomaték: 10 lb.in (1,1 N.m)
Pozíciójelző: Vizuális jelző
További jellemzők
További funkciók: Dupla vezeték
Vezeték hossza: 1 m
Rugóvisszatérítési idő: 75 s
Aktuátor elfordulás: 95°
Elfordulási tartomány beállítása: Maximum 95° (állítható végállásütközővel korlátozva)
IP védettségi fokozat: IP54
Környezeti levegő hőmérséklete működés közben: -30...50 °C
Relatív páratartalom: 0...95% RH, nem kondenzálódó
Környezeti levegő hőmérséklete tárolás során: -40...80 °C
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
111,999999999999 mm
Magasság méret
288 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
forgó
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
93 mm