Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Rugóvisszatérítéses zsalumozgató/2-10 V/20 Nm/24VAC MD20SR-24M Schneider
Az MD2 SR egy kompakt, rugós visszacsapó csappantyú működtetésére szolgáló, 4 m²-ig terjedő szellőzőcsappantyúk működtetésére szolgáló, épületgépészeti berendezésekben. Tápellátás: 24 Vac/Vdc. Moduláló vezérlőjel, 2...1 Vdc. Nyomaték: 2 Nm, IP 54 védettségi osztály. III Extra alacsony feszültség. Állítható forgási szög: ...Max 95°.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
290 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
forgó
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
93 mm