Schneider Electric DZ5 - DZ5CE015D - Érvéghüvely 1,5 mm2 DIN 10x100db blisteres kiszerelésben fekete L=13,5mm
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Linergy TR termékcsaládjába tartozó DZ5CE015D érvéghüvelyei professzionális megoldást nyújtanak az 1,5 mm² keresztmetszetű kábelek végződtetésére. Ezek a fekete színű, egyvezetékes érvéghüvelyek kifejezetten szigetelt kábelek biztonságos és szabványos csatlakoztatását teszik lehetővé különböző villamos berendezésekben.
A Schneider Electric Linergy TR érvéghüvelyek kiváló minőségű anyagokból készülnek: a hüvely halogénmentes műanyagból, míg a csőszerű rész ISO 1337 szabványnak megfelelő rézből. A termék teljes hossza 14 mm, amiből a csőrész 8 mm-t tesz ki. A cső átmérője 2 mm, míg a műanyag gallér átmérője 4 mm, ami megfelelő tartást biztosít a csatlakoztatás során. A DZ5CE015D érvéghüvelyek marker tag tartó nélkül kerülnek forgalomba, így elsősorban alap kábelezési feladatokhoz ideálisak.
Schneider Electric DZ5, AZ5, AR1, AT1 - DZ5CE015D -Érvéghüvely 1,5 mm2 DIN 10x100db blisteres kiszerelésben fekete L=13,5mm műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Linergy
Terméktípus: Érvéghüvely
Érvéghüvely mérete: Közepes
Szabványok: DIN 46228-4
Csomagolás típusa: Füzér tasak
Mennyiség készletenként: 10 készlet, egyenként 100 db
Kábel keresztmetszet: 1,5 mm²
Kiegészítő információk
Érvéghüvely típus: Egyvezetékes
Kiegészítő információ: Jelölőcímke tartó nélkül
Szín: Fekete
Gallér anyaga: Halogénmentes műanyag
Cső anyaga: Réz az ISO 1337 szerint
Kábelek száma: 1
AWG méret: AWG 16
Gallér mérete: Ø 4 mm
Cső átmérő: 2 mm
Hossz: 14 mm
Cső hossza: 8 mm
Környezeti jellemzők
Terméktanúsítványok: UL
Környezeti működési hőmérséklet: -20…105 °C
Termék adatok
Szélesség méret
4 mm
Hosszúság méret
13,9999999999999 mm
Magasság méret
4 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
réz
Szín
fekete
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Teljes hossz
14 mm