Schneider Electric DZ5 - DZ5CE025 - Érvéghüvely 2,5 mm2 NFC 10x100db blisteres kiszerelésben szürke L=14,5mm
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Linergy TR termékcsaládjába tartozó DZ5CE025 érvéghüvelyek professzionális elektromos szerelési munkákhoz ideális megoldást kínálnak. Ezek a szürke színű, 2,5 mm² keresztmetszetű, egyeres kábelvéghüvelyek közepes méretben, praktikus 10×100 darabos kiszerelésben érhetők el, így mind a kisebb volumenű munkákhoz, mind a nagyobb projektekhez megfelelő mennyiséget biztosítanak.
A DZ5CE025 kábelvéghüvelyek kialakítása az NF C 63-023 szabványnak megfelelően történt, ami garantálja a minőséget és a megbízhatóságot. A termék UL tanúsítvánnyal is rendelkezik, ami tovább erősíti a felhasználók biztonságába vetett bizalmat. Az érvéghüvelyek halógénmentes műanyag peremmel és az ISO 1337 szabványnak megfelelő réz csővel rendelkeznek. A perem átmérője 4,7 mm, a cső átmérője 2,5 mm, míg a teljes hosszúság 14 mm, amiből a cső hossza 8 mm. Ez a méretezés megfelel az AWG 14-es szabványnak is.
Schneider Electric DZ5, AZ5, AR1, AT1 - DZ5CE025 -Érvéghüvely 2,5 mm2 NFC 10x100db blisteres kiszerelésben szürke L=14,5mm műszaki adatok
Általános információk
Termékcsalád: Linergy
Terméktípus: Kábelvég
Kábelvég mérete: Közepes
Szabványok: NF C 63-023
Mennyiség: 10 készlet, egyenként 100 darab
Műszaki jellemzők
Kábelvég típusa: Egyvezetékes
Kiegészítő információ: Jelölő címketartó nélkül
Szín: Szürke
Perem anyaga: Halogénmentes műanyag
Cső anyaga: Réz, ISO 1337 szabványnak megfelelően
Vezetékek száma: 1
AWG méret: AWG 14
Perem mérete: Ø 4,7 mm
Cső átmérő: 2,5 mm
Hosszúság: 14 mm
Cső hossza: 8 mm
Környezeti adatok
Terméktanúsítványok: UL
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20…105 °C
Termék adatok
Szélesség méret
4 mm
Hosszúság méret
13,9999999999999 mm
Magasság méret
4 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
réz
Szín
szürke
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Teljes hossz
14 mm