Schneider Electric EasyPact CVS - LV510426 - CVS100NA 100A 4P szakaszoló kapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LV510426 EasyPact CVS100NA 4P 100A Schneider\nEasyPact CVS100NA 4p 100A. termékcsalád: Easypact CVS100...250, EasyPact - készülék rövid megnevezése: CVS100NA - készülékalkalmazás: elosztás - hálózat típusa: AC - le névleges üzemi áram: 100 A AC-22A : AC 50/60 Hz 220/240 V, 100 A AC-22A : AC 50/60 Hz 380/415 V, 100 A AC-22A : AC 50/60 Hz 440 V, 100 A AC-23A : AC 50/60 Hz 220/240 V, 100 A AC-23A : AC 50/60 Hz 380/415 V, 100 A AC-23A : AC 50/60 Hz 440 V - icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény: 2.6 kA egyedi bontó kapcsoló, 75 kA hálózatoldali védelem megszakítóval - megszakítónévleges értékek kód: NA - alkalmasság leválasztásra: igen megfelel EN 60947-3, igen megfelel IEC 60947-3 - felhasználási kategória: AC-22A, AC-23A - szivárgóáram-védelem: nincs. Előnyök : Kivételes tulajdonságok és állítható termikus védelmek Kiválasztás, beszerzés, készletezés és installáció egyszerűsége.. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
220 - 440 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm