Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A szelep műszaki paraméterei lenyűgözőek: PN16 nyomásosztályba tartozik, a működési hőmérséklettartománya -20°C és 120°C között van, ami rendkívül széles alkalmazási területet tesz lehetővé. A 10 Kvs áramlási tényezővel rendelkező szelep egyenlőszázalékos karakterisztikával működik, ami pontos szabályozhatóságot biztosít. A szelep rendkívül alacsony szivárgási értékkel rendelkezik (IV-S1 osztály, mindössze 0,005%), emellett a szabályozhatósági tartomány nagyobb mint 50:1, ami kiemelkedően precíz működést tesz lehetővé. A 20 mm-es löket lineáris mozgást biztosít, a szelepszár felfelé mozgással zár.
Főbb jellemzők
Szelepcsalád: Venta
Terméktípus: Szelep
Szeleptípus: Globe (golyós)
Terméksorozat: V211T
Modell: V211T/25/10
Közegkompatibilitás
Kompatibilis közegek: Víz, 25% glikol, 30% glikol, 50% glikol
Műszaki adatok
Szelepkonfiguráció: 2-járatú
Csatlakozás típusa: Rp belső menet
Csatlakozás méret: Rp 1
Névleges átmérő: 25 mm (1 col)
Csőméret: 25 mm
Áramlási karakterisztika: Egyenlőszázalékos
Áramlási tényező: 11,56 cv / 10 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...120 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 399,9 kPa
Szabályozhatósági tartomány: Nagyobb mint 50:1
Löket: 20 mm
Szivárgási osztály: Port A: Class IV-S1 (0,005%)
Szárműködés: Felfelé zár
Szármozgás: Lineáris
Anyagjellemzők
Trim anyaga: Sárgaréz
Szelepház anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Ülék anyaga: Port A: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Csúcs anyaga: CW602N sárgaréz
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién-monomer)
Üléktömítés anyaga: Port A: EPDM (etilén-propilén-dién-monomer)
Tömszelence anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién-monomer)
Elérhetőség
Célrégiók: Európa, Ázsia-Óceánia, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
180 mm
Hosszúság méret
63 mm
Magasság méret
114 mm