👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A V211T/40/25 kiváló minőségű anyagokból készül: a szeleptest gömbgrafitos öntöttvas (EN-JS 1030), a dugó sárgaréz (CW602N), míg a szelepszár rozsdamentes acél (AISI 303). A tömítések EPDM (etilén-propilén-dién monomer) anyagból készülnek, amely kiváló hőállóságot és hosszú élettartamot biztosít. A szelep lineáris mozgással működik, a szár felfelé mozdulásával zár, és a 20 mm-es lökethosszal pontos szabályozást tesz lehetővé. A szivárgási osztály Port A esetén Class IV-S1 (0,005%), ami kiváló zárási tulajdonságokat jelent, minimális szivárgással.
Általános jellemzők
Szelep termékcsalád: Venta
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe
Szelep terméksorozat: V211T
Szelep modell: V211T/40/25
Alkalmazási és kompatibilitási adatok
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelep konfigurációja: 2-utas
Szelep csatlakozás típusa: Rp belső menet
Szelep csatlakozás mérete: Rp 1-1/2
Testméret: 40 mm (1-1/2 in)
Csőméret: 40 mm
Műszaki jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási tényező: 28,91 cv, 25 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...120 °C
Maximális nyomáskülönbség normál élettartamnál: 399,9 kPa
Szabályozószelep szabályozhatósága: 50:1-nél nagyobb
Löket hossza: 20 mm
Szivárgási osztály: Port A: IV-S1 osztály (0,005%)
Szár áramlási működése: Szár fel zárt
Szár mozgása: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Sárgaréz
Test anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Ülék anyaga: Port A: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: CW602N sárgaréz
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Üléktömítés anyaga: Port A:EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Tömítőanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Területi információk
Célrégió: Európa, Ázsia és Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
198 mm
Hosszúság méret
93 mm
Magasság méret
149 mm