👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Venta V211T/50/38 modell 38 Kvs értékkel rendelkezik (ami 43,94 cv-nek felel meg), és egyenlőszázalékos áramlási karakterisztikával biztosítja a pontos szabályozhatóságot. A szelep lineáris mozgással működik, 20 mm-es lökettel, és a szeleprúd felfelé mozgása zárja a szelepet. A szelep kiváló tömítettséggel rendelkezik, az A portnál IV-S1 osztályú szivárgási értékkel (0,005%), ami minimalizálja a nem kívánt áramlást zárt állapotban. A szelep rangeability értéke nagyobb, mint 50:1, ami széles szabályozási tartományt tesz lehetővé. A PN16 nyomásosztályú szelep maximális nyomáskülönbsége normál élettartam mellett 399,9 kPa.
Általános adatok
Valve product range: Venta
Product or component type: Valve
Valve type: Globe
Valve product series: V211T
Valve model: V211T/50/38
Műszaki specifikációk
Valve configuration: 2-Way
Valve connection type: Rp Internal
Valve connection size: Rp 2
Body size: 50 mm (2 in)
Pipe size: 50 mm
Flow characteristic: Equal percentage
Flow coefficient: 43.94 cv / 38 kvs
Pressure class: PN16
Operating fluid temperature: -20…120 °C
Pressure fluid max delta P normal life: 399.9 kPa
Működési jellemzők
Control valve rangeability: Greater than 50:1
Stroke length: 20 mm
Seat leakage: Port A: Class IV-S1 (0.005 %)
Stem flow action: Stem up closed
Stem movement: Linear
Anyagminőségek
Trim material: Brass
Body material: Nodular cast iron EN-JS 1030
Seat material: Port A: nodular cast iron EN-JS 1030
Stem material: Stainless steel AISI 303
Plug material: CW602N brass
Stem seal material: EPDM (ethylene propylene diene monomer)
Seating seal material: Port A:EPDM (ethylene propylene diene monomer)
Packing material: EPDM (ethylene propylene diene monomer)
Közeg kompatibilitás
Medium compatibility: Glycol 25 %, Glycol 30 %, Glycol 50 %, Water
Földrajzi elérhetőség
Targeted region: Europe, Asia Pacific, Australia
Termék adatok
Szélesség méret
217 mm
Hosszúság méret
111,999999999999 mm
Magasság méret
179 mm