Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A V241/15/2.5 modellszámú szelep G 1 külső menettel rendelkezik, DN15 méretű (1/2 col), és PN16 nyomásosztályba tartozik. A szelep kiemelkedő Kvs értéke 2,5, ami 2,89 cv-nek felel meg, és kiváló áramlási karakterisztikával rendelkezik. Az egyenlő százalékos áramlási jelleggörbe lehetővé teszi a pontos szabályozást, míg a szelep szabályozási tartománya (rangeability) nagyobb mint 50:1, ami rendkívül széles működési tartományt biztosít. A szelepszár felfelé zárt működésű (stem up closed), és lineáris mozgást végez 20 mm-es lökettel.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Venta
Terméktípus: Szelep
Szeleptípus: Globe (Gömbszelep)
Terméksorozat: V241
Modell: V241/15/2.5
Kompatibilitás és konfiguráció
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelep konfiguráció: 2-járatú
Méret és csatlakozás
Csatlakozás típusa: G külső menet
Csatlakozás mérete: G 1B
Testméret: 15 mm (1/2 in)
Csőméret: 15 mm
Teljesítmény jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 2,89 cv / 2,5 kvs
Nyomásosztály: PN16
Működési folyadék hőmérséklet: -20...150 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 599,8 kPa
Szabályozási tartomány: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 20 mm
Ülékszivárgás: Port A: Kevesebb mint 0,02% a kvs értékének
Szárműködés: Felfelé záró
Szármozgás: Lineáris
Anyagok
Belső alkatrészek anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Bronz Rg5
Ülék anyaga: Port A: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Üléktömítés anyaga: Port A: fém-fém
Tömszelence anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Forgalmazási információk
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
165 mm
Hosszúság méret
55 mm
Magasság méret
102 mm