Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A minőségi anyagválasztás garantálja a hosszú élettartamot és a megbízható működést: a bronz Rg5 szeleptest, az AISI 303 rozsdamentes acél szár, ülék és dugó, valamint az EPDM tömítések biztosítják a tartósságot és a vegyi ellenállóképességet. Az A portnál a fém-fém érintkezésű ülék és kevesebb mint 0,02%-os Kvs szivárgási érték biztosítja a kiváló zárást. A 20 mm-es löket biztosítja a megfelelő szabályozhatóságot. A 7214134000 cikkszámmal rendelhető termék a professzionális épületgépészeti rendszerek megbízható komponense.
Általános információk
Termékcsalád: Venta
Terméktípus: Szelep
Szeleptípus: Golyóscsap (Globe)
Szelepsorozat: V241
Szelepmodell: V241/20/6.3
Műszaki jellemzők
Közeggel való kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelepkonfiguráció: 2-utas
Szelepcsatlakozás típusa: G külső menetes
Szelepcsatlakozás mérete: G 1-1/4B
Testméret: 20 mm (3/4 hüvelyk)
Csőméret: 20 mm
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 7.28 cv, 6.3 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklete: -20...150 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 599.8 kPa
Szabályozószelep szabályozhatósága: Nagyobb mint 100:1
Löket hossza: 20 mm
Üléktömörség: A port: A kvs kevesebb mint 0.02%-a
Szár áramlási működése: Szár felfelé zárt
Szárelmozdulás: Lineáris
Anyagok
Betét anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Bronz Rg5
Ülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Üléktömítés anyaga: A port: fém-fém
Tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Célpiacok
Célrégiók: Európa, Ázsia-csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
99 mm
Hosszúság méret
397 mm
Magasság méret
49 mm