Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Működési jellemzői kiemelkedőek: 250 kvs áramlási tényezővel (289.06 cv) rendelkezik, amely egyenlő százalékos áramlási karakterisztikát biztosít. Ez különösen előnyös a precíz szabályozást igénylő rendszerekben. A szelep kompatibilis vízzel és különböző glikol-koncentrációkkal (25%, 30%, 50%), így fűtési és hűtési rendszerekben egyaránt alkalmazható. A -10°C és +150°C közötti működési hőmérséklet-tartomány tovább bővíti felhasználási lehetőségeit. 50 mm-es lökettel és nagyobb, mint 50:1 szabályozási aránnyal rendelkezik, ami kiemelkedő pontosságot biztosít a teljes működési tartományban. A szelep zárásakor a szár lefelé mozog (stem down closed).
Általános adatok
Termék vagy alkatrész típusa: Szelep
Szeleptípus: Globe (átmenő egyenes)
Szelepsorozat: V292
Szelepmodell: V292/125/250
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Műszaki adatok
Szelepkonfiguráció: 2-utas
Szelepcsatlakozás típusa: Karimás
Szelepcsatlakozás mérete: DN125 (ISO 7005-2)
Testméret: 25 mm (1 in)
Csőméret: 125 mm
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási tényező: 289.06 cv / 250 kvs
Nyomásosztály: PN25
Üzemi folyadék-hőmérséklet: -10...150 °C
Folyadéknyomás max. delta P normál élettartam: 103.4 kPa
Szabályozási tartomány: Nagyobb mint 50:1
Lökethossz: 50 mm
Szivárgás az üléken: A port: Kevesebb mint 0.05% a kvs-ből
Szár áramlási hatása: Szár lefelé zár
Anyagjellemzők
Trim anyaga: Rozsdamentes acél
Testanyag: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1025
Szelepülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 420
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 420
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 420
Szártömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémhez
Tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Célrégió: Európa, Ázsia és Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
435 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
270 mm