Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A V311T szelep kompatibilis többféle közeggel, beleértve a vizet és különböző glikol koncentrációkat (25%, 30%, 50%), ami alkalmassá teszi fűtési és hűtési rendszerekben való használatra egyaránt. Az üzemi hőmérséklet-tartománya rendkívül széles, -20°C-tól +120°C-ig terjed, így szélsőséges környezeti feltételek mellett is megbízhatóan működik. A szelep lineáris mozgású, 20 mm-es lökettel, és a szár felfelé mozgásával az A port zárja és a B portot nyitja az AB felé. A Port A szivárgási osztálya IV-S1 (0,005%), ami kiváló tömítettséget biztosít.
Általános jellemzők
Szelepcsalád: Venta
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe
Szelep sorozat: V311T
Szelep modell: V311T/32/16
Kompatibilitás és konfiguráció
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelep konfiguráció: 3-utas
Szelep csatlakozás típusa: Rp belső menetes
Szelep csatlakozás mérete: Rp 1-1/4
Testméret: 32 mm (1-1/4 in)
Csőméret: 32 mm
Teljesítmény jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 18,5 cv, 16 kvs
Nyomásosztály: PN16
Működési folyadék hőmérséklet: -20...120 °C
Folyadéknyomás max delta P normál élettartamnál: 399,9 kPa
Szabályozószelep szabályozási tartománya: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 20 mm
Ülék szivárgás: Port A: Class IV-S1 (0,005%)
Szár áramlási működés: Szár felfelé zárja az A portot és nyitja a B-t az AB-hez
Szár mozgása: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Sárgaréz
Test anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Ülék anyaga: Port A: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030, Port B: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: CW602N sárgaréz
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Célrégiók: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
209 mm
Hosszúság méret
73 mm
Magasság méret
129 mm