Schneider Electric Globe Valves and Actuators - MG350-24FP - MG350 floating szelepmozgató +alarm
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
MG350 floating szelepmozgató +alarm MG350-24FP Schneider
Az MG350V szelepvezérlő szelepvezérlők nem rugóvisszatérítésű elektromechanikus működtetőelemek két- és háromutas szelepek vezérlésére. Használhatók fan coilokhoz, ventilátorokhoz, újrafűtéshez, hűtőegységekhez, peremfűtéshez és egyéb alkalmazásokhoz. A működtetők kompatibilisek a régebbi, helyben beszerelt VB-9 szelepekkel, valamint más szelepekkel. Az automatikus kalibrálás pontos vezérlést biztosít a bemeneti jelnek a szelepszár pontos mozgásának megfelelő skálázásával. Tápegység: 24 Vac. Háromvezetékes, lebegő bemeneti jel, PMW, kompatibilis a kétállású, 24 Vac/Vdc 24 Vac/Vdc Form A bemeneti jelekkel is. Mezőben választható PMW-tartományok. Pozíció-visszacsatolás kimeneti jel: 2...1 Vdc, ...5 Vdc, terepen választható. Erő: 3 N Max. Löket: 16,5 mm. A száradapter és a száradapter elakadóanyája a működtetőhöz tartozik. Végpontjelzőkkel ellátott, a nyitástól a zárásig tartó, fokozatos helyzetjelző. Levehető csatlakozóblokk, AWG 12 ... 24, megfelel a cUL követelményeinek, elektromos földelés nélkül.
Termék adatok
Szélesség méret
174 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
192 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
lineáris
Védettség
IP54
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
149 mm