Schneider Electric Harmony Control Relays - RM22LG11MT - folyadékszint - figyelő relé, 1CO, 8A, 380…415VAC, mérési tart.:5…100kOhm, ki - és bekapcsolás késlelt.
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék rezisztív érzékelők segítségével működik, amelyek a folyadék jelenlétét vagy hiányát érzékelik. Az RM22LG11MT egy váltóérintkezős (1 C/O) relékimenettel rendelkezik, amely maximum 8 A áramerősséget képes kapcsolni, így közvetlenül vezérelhet kisebb motorokat vagy kontaktorokat. A 380...415 V AC/DC tápfeszültség-tartományú relé nem önellátó, ami azt jelenti, hogy külső tápellátást igényel a működéshez. A beállítható érzékenységi skála 5...100 kOhm között változtatható, így különböző vezetőképességű folyadékokhoz is optimalizálható.
Az RM22LG11MT relé kifinomult funkciókat kínál, mint például a szintérzékelés töltési és ürítési üzemmódban, valamint különböző kapcsolási módok egy vagy két szint figyeléséhez. A maximális elektróda feszültség 12 V AC, az elektródák árama pedig maximum 1 mA, így biztonságosan használható különböző ipari környezetekben. Az elektródák és a relé közötti maximális kábeltávolság akár 1000 méter is lehet, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít a telepítésben.
A Schneider Electric RM22LG11MT relé robusztus kialakítású, önkioltó műanyag házban helyezkedik el, amely IP20-as védelmet biztosít a csatlakozóknak, IP40-et a háznak és IP50-et az előlapnak. A termék 35 mm-es DIN-sínre szerelhető az IEC 60715 szabvány szerint, és bármilyen pozícióban felszerelhető. Méreteit tekintve kompakt: 22,5 mm széles, 90 mm magas és 79,5 mm mély, így kevés helyet foglal az elosztószekrényben. A 0,6 másodperces bekapcsolási késleltetés biztosítja a stabil működést a tápfeszültség bekapcsolásakor. A készülék tesztgombbal is rendelkezik a működés egyszerű ellenőrzéséhez.
A technikai specifikációk tekintetében az RM22LG11MT kiemelkedő tulajdonságokkal rendelkezik: a kapcsolási kapacitása 2000 VA, a minimális kapcsolási áram 10 mA 5 V DC feszültségen, a felhasználási kategóriája pedig AC-15, DC-13, AC-1 és DC-1 az IEC 60947 szabványnak megfelelően. Az elektromos élettartam 100 000 ciklus, a mechanikai élettartam pedig lenyűgöző 10 millió ciklus. A termék megfelel számos nemzetközi szabványnak és rendelkezik különböző tanúsítványokkal, mint például CSA, GL, RCM, UL, EAC, CE és CCC, így világszerte használható különböző alkalmazásokban.
Schneider Electric Harmony Control Relays - RM22LG11MT - folyadékszint - figyelő relé, 1CO, 8A, 380…415VAC, mérési tart.:5…100kOhm, ki - és bekapcsolás késlelt. műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony Control Relays
Relé típus: Folyadékszint-figyelő relé
Termék vagy komponens típus: Folyadékszint-figyelő relé
Relé név: RM22L
Relé által felügyelt paraméterek: Detektálás rezisztív szondákkal
Késleltetési idő: Nincs
Kapcsolási kapacitás VA-ban: 2000 VA
Minimális kapcsolási áram: 10 mA 5 V DC-nél
Maximális kapcsolási áram: 8 A AC
Érintkezők típusa és összetétele: 1 C/O
Kiegészítő információk
Maximális kapcsolási feszültség: 250 V AC
Névleges tápfeszültség [Un]: 380...415 V AC/DC 50/60 Hz, nem önellátó
Tápfeszültség határok: 323…456,5 V AC
Kimeneti érintkezők: 2 C/O
Névleges kimeneti áram: 8 A
Késleltetés bekapcsoláskor: 0,6 s
Maximális elektróda feszültség: 12 V AC
Maximális elektróda áram: 1 mA
Ismételési pontosság: +/- 2% időkésleltetésnél
Mérési hiba: < 1% a teljes tartományon feszültségváltozásnál, 0,05%/°C hőmérséklet-változásnál
Maximális kábeltávolság az eszközök között: 1000 m a szonda és a késleltető között
Érzékenységi skála: 5...100 kOhm St (Standard érzékenység)
Érzékenység beállítása: 5…100%
Maximális tápáram az érzékelőknek: 1 mA
Kábel kapacitás: 1 nF HS (Nagy érzékenység) esetén a szondakábelhez, 2,2 nF St (Standard érzékenység) esetén a szondakábelhez, 4,7 nF LS (Alacsony érzékenység) esetén a szondakábelhez
Fizikai jellemzők
Túlfeszültség kategória: III az IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
Szigetelés: Tápellátás és mérés között
Csatlakozások - terminálok: Csavaros csatlakozók, különböző vezeték méretekhez
Meghúzási nyomaték: 0,6…1 N.m az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Ház anyaga: Önkioltó műanyag
Szerelési tartó: 35 mm-es DIN sín az IEC 60715 szabványnak megfelelően
Szerelési pozíció: Bármilyen pozíció
Elektromos élettartam: 100000 ciklus
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Érintkezők anyaga: Kadmium-mentes
Mérési tartomány: 5...100 kOhm
Biztonsági megbízhatósági adatok: MTTFd = 125,5 év, B10d = 120000
Szélesség: 22,5 mm
Vezérlés típusa: Teszt gombbal
Környezeti jellemzők
Immunitás mikro-megszakításokra: 100 ms DC, 90 ms AC
Elektromágneses kompatibilitás: Megfelel különböző IEC szabványoknak
Szabványok: IEC 60255-1
Terméktanúsítványok: CSA, GL, RCM, UL, EAC, CE, CCC
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40…70 °C
Relatív páratartalom: 93…97% 25…55 °C-on az IEC 60068-2-30 szabványnak megfelelően
Rezgésállóság: Különböző értékek üzem közben és üzemen kívül az IEC 60068-2-6 szerint
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
Dielektromos teszt feszültség: 2,5 kV, 1 perc AC 50 Hz az IEC 60255-27 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
81,9999999999999 mm
Hosszúság méret
95 mm
Magasság méret
26 mm
Mélység
73 mm