Schneider Electric Harmony Control Relays - RM22UA22MR - feszültségfigyelő relé, 2CO, 8A, 24…240VAC/DC, mérési tart.:1…100V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A RM22UA22MR kifejezetten kritikus elektromos berendezések védelmére készült, ahol a feszültségingadozás jelentős kárt okozhat. A relé 2 váltóérintkezővel (C/O) rendelkezik, amelyek 8A terhelhetőséggel bírnak, így közvetlenül vezérelhetnek kisebb berendezéseket vagy nagyobb kontaktorokat. A kapcsolóképesség 2000 VA, ami lehetővé teszi különféle terhelések kapcsolását. Az eszköz reakcióideje kevesebb mint 500 ms, ami biztosítja a gyors védelmet túlfeszültség esetén.
Az eszköz beállítása egyszerű a beépített tesztgomb segítségével, amely lehetővé teszi a működés gyors ellenőrzését üzembe helyezéskor vagy karbantartáskor. A relé kompakt kivitelben készült, mindössze 22,5 mm szélességgel, 90 mm magassággal és 79,5 mm mélységgel, így könnyen beépíthető vezérlőszekrényekbe, ahol a helytakarékosság fontos szempont. A 35 mm-es DIN sínre szerelhető az IEC 60715 szabványnak megfelelően.
A Schneider Electric RM22UA22MR túlfeszültség figyelő reléje kiváló elektromos és mechanikai tartóssággal rendelkezik - 100 000 elektromos és 10 000 000 mechanikai kapcsolási ciklust bír ki. Számos nemzetközi szabványnak és tanúsítványnak felel meg, többek között CE, CCC, EAC, CSA, RCM, UL és GL minősítésekkel rendelkezik. A készülékház önkioltó műanyagból készült, az előlap IP50, a ház IP40, míg a csatlakozók IP20 védettséggel rendelkeznek az IEC 60529 szabvány szerint, biztosítva a megfelelő védelmet különböző környezeti feltételek mellett. A működési hőmérséklet-tartomány széles: -20...60 °C 50 Hz-en és -20...50 °C 60 Hz-en, ami lehetővé teszi a változatos környezetben történő alkalmazást.
Schneider Electric Harmony Control Relays - RM22UA22MR - feszültségfigyelő relé, 2CO, 8A, 24…240VAC/DC, mérési tart.:1…100V műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: Harmony Control Relays
Relé típusa: Túlfeszültség figyelő relé
Termék vagy komponens típusa: Túlfeszültség figyelő relé
Hálózati fázisok száma: 1 fázis
Tápáramkör típusa: DC
Relé neve: RM22UA
Figyelt paraméter: Túlfeszültség érzékelés
Késleltetés: Nincs
Kapcsolási teljesítmény: 2000 VA
Mérési tartomány: 1...100 V AC/DC
Érintkező típus és összetétel: 2 C/O
Kiegészítő adatok
Visszaállítási idő: 1500 ms maximális feszültségnél
Maximum kapcsolási feszültség: 250 V AC
Minimum kapcsolási áram: 10 mA 5 V DC-nél
Maximum kapcsolási áram: 8 A AC
Tápfeszültség határértékek: 20,4...264 V AC/DC
Teljesítményfelvétel: 3,5 VA AC
Maximum teljesítményfelvétel: 1,5 W DC
Mikromegszakítások elleni immunitás: 10 ms
Ellenállás a csatlakozók között: 110 kOhm az E2-M csatlakozóknál, 22 kOhm az E1-M csatlakozóknál, 220 kOhm az E3-M csatlakozóknál
Kimeneti érintkezők: 2 C/O
Hiszterézis: 5...50 % állítható a küszöbérték beállításának függvényében
Késleltetés bekapcsoláskor: 600 ms
Maximum mérési ciklus: 100 ms mérési ciklus valódi RMS értékként
Ismétlési pontosság: +/- 0,5 % a bemeneti és mérőkörnél
Mérési hiba: < 1 % a teljes tartományban feszültségváltozásnál, 0,05 %/°C hőmérsékletváltozásnál
Válaszidő: <= 500 ms
Szigetelési ellenállás: > 100 MOhm 500 V DC-nél
Túlfeszültség kategória: III az IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
Szigetelés: A tápellátás és mérés között
Csatlakozási és mechanikai adatok
Csatlakozók: Csavaros sorkapcsok, különböző méretezéssel tömör és hajlékony vezetékekhez
Meghúzási nyomaték: 0,6...1 Nm az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Ház anyaga: Önkioltó műanyag
Rögzítési mód: 35 mm DIN sín az IEC 60715 szabványnak megfelelően
Elektromos élettartam: 100000 ciklus
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Felhasználási kategóriák: AC-15, DC-13, AC-1, DC-1 az IEC szabványoknak megfelelően
Névleges tápfeszültség: 24...240 V AC/DC 50/60 Hz, nem önellátó
Biztonsági megbízhatósági adatok: B10d = 290000, MTTFd = 308,2 év
Érintkező anyaga: Kadmium mentes
Vezérlés típusa: Tesztgombbal
Szélesség: 22,5 mm
Környezeti adatok
Elektromágneses összeférhetőség: Többféle immunitási és kibocsátási szabványnak megfelel
Működési környezeti hőmérséklet: -20...50 °C 60 Hz-nél, -20...60 °C 50 Hz-nél
Szabványok: IEC 60255-1
Termék tanúsítványok: CE, CCC, EAC, CSA, RCM, UL, GL
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Relatív páratartalom: 93...97 % 25...55 °C-nál az IEC 60068-2-30 szabványnak megfelelően
Rezgésállóság: Különböző értékek üzem közben és üzemen kívül
Ütésállóság: 15 gn (időtartam = 11 ms) üzemen kívül, 5 gn (időtartam = 11 ms) üzem közben
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
Dielektromos teszt feszültség: 2,5 kV, 1 perc AC 50 Hz az IEC 60255-27 szabványnak megfelelően
Termék adatok
Szélesség méret
94 mm
Hosszúság méret
83,8 mm
Magasság méret
22,9 mm
Nyitóérintkezők száma
2
Mélység
73 mm