Schneider Electric Harmony Control Relays - RM35UB3N30 - háromfázisú feszültségfigyelő relé, 3f, 1+1CO, 5A, 120…277VAC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A relé 120-277 V AC tartományban működik és két váltóérintkezővel (2 C/O) rendelkezik, amelyek maximálisan 5 A áramerősséget képesek kapcsolni. A feszültség érzékelési küszöbérték 114 V, és külön beállítható túl- és alulfeszültség határértékekkel rendelkezik, amelyek a névleges feszültség 2-20%-ában állíthatók. Az eszköz rendelkezik 2%-os hiszterézissel, ami megakadályozza a relé gyakori kapcsolgatását a határértékek közelében történő feszültségingadozások esetén.
Az RM35UB3N30 további előnye a robosztus kivitel és a megbízhatóság. Az eszköz 10 000 elektromos és 30 millió mechanikai kapcsolási ciklusra van tervezve, ami hosszú élettartamot biztosít. A relé IP20-as védelemmel rendelkezik a csatlakozóknál és IP30-as védelemmel a burkolatnál, továbbá széles üzemi hőmérséklettartományban (-20...+50°C) használható. A 35 mm szélességű kompakt kivitel lehetővé teszi a helytakarékos szerelést szabványos DIN-sínre, és a csavaros csatlakozók különböző vezetéktípusok fogadására alkalmasak.
Schneider Electric Harmony Control Relays - RM35UB3N30 - háromfázisú feszültségfigyelő relé, 3f, 1+1CO, 5A, 120…277VAC műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony Control Relays
Relé típusa: Feszültségfigyelő relé
Termék vagy komponens típusa: Háromfázisú feszültségfigyelő relé
Termék specifikus alkalmazás: Háromfázisú hálózathoz
Relé név: RM35UB3
Felügyelt paraméterek
Semleges vezeték hiánya
Túlfeszültség és alulfeszültség a fázisok között
Túlfeszültség és alulfeszültség a semleges és fázisok között
Műszaki paraméterek
Időkésleltetés: Állítható 0,3...30 s, 0 + 10% időkésleltetés hiba esetén
Kapcsolási teljesítmény: 1250 VA
Mérési tartomány: 120...277 V AC
Érintkezők típusa és összetétele: 2 C/O (váltóérintkező)
Reset idő: 1500 ms időkésleltetés
Maximális kapcsolási feszültség: 250 V AC/DC
Minimális kapcsolási áram: 10 mA 5 V DC-nél
Maximális kapcsolási áram: 5 A AC/DC
Tápfeszültség határértékek: 114...329 V AC
Teljesítményfelvétel: 0...3,9 VA AC
Vezérlő áramkör frekvencia: 50...60 Hz +/- 15%
Feszültség érzékelési küszöb: 114 V
Kimeneti érintkezők: 1 C/O + 1 C/O, 1 küszöbértékenként
Névleges kimeneti áram: 5 A
Hiszterézis: 2%
Mérési pontosság: +/- 10% a teljes skálaérték
Bekapcsolási késleltetés: 650 ms
Maximális mérési ciklus: 150 ms mérési ciklus valós effektív érték
Küszöbérték beállítási feszültség: 2...20% a kiválasztott Un-ből
Ismétlési pontosság: +/- 0,5% bemenet és mérő áramkör esetén, +/- 1% időkésleltetés esetén
Fizikai jellemzők
Válaszidő: < 200 ms (hiba esetén)
Szigetelési ellenállás: > 500 MOhm 500 V DC-nél az IEC 60255-5 szerint
Működési pozíció: Bármilyen pozíció teljesítménycsökkenés nélkül
Helyi jelzés: LED (zöld) a bekapcsolt állapotra, LED (sárga) a relé bekapcsolt állapotára
Túlfeszültség kategória: III az IEC 60664-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 400 V az IEC 60664-1 szerint
Ház anyaga: Önkioltó műanyag
Szerelési tartó: 35 mm szimmetrikus DIN sín az IEC 60715 szerint
Elektromos tartósság: 10000 ciklus
Mechanikai tartósság: 30000000 ciklus
Működési frekvencia: <= 360 művelet/óra teljes terheléssel
Szélesség: 35 mm
Környezeti feltételek
Környezeti üzemi hőmérséklet: -20...50 °C
Rezgésállóság: 0,35 mm (f= 5...57,6 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint, 1 gn (f= 57,6...150 Hz) az IEC 60255-21-1 szerint
Ütésállóság: 5 gn az IEC 60068-2-27 szerint
IP védettségi fokozat: IP20 (csatlakozók) és IP30 (ház) az IEC 60529 szerint
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
78 mm
Hosszúság méret
96,9999999999999 mm
Magasság méret
47 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Záróérintkezők száma
0
Nyitóérintkezők száma
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
72 mm