Schneider Electric Harmony K - K10C003NCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 1P, 60°, 3 fokozatú léptetőkapcsoló
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K10C003NCH komplett bütykös kapcsoló műszaki kialakítása lehetővé teszi a front oldali szerelést 16 mm vagy 22 mm átmérőjű furaton keresztül. A kapcsoló elegáns, 30x30 mm méretű előlappal rendelkezik, és a fekete fogantyús kezelőszerv jól látható, 1-2-3 számozású fém jelöléssel van ellátva, ami egyértelművé teszi a kapcsoló aktuális állását. A kapcsolási pozíciók jobbra fordítva 270° - 330° - 30° állásokban találhatók, így a kezelő könnyen és egyértelműen azonosíthatja az aktuális működési állapotot. Ez a léptetőkapcsoló nem rendelkezik kikapcsolt (Off) pozícióval, valamint nincs visszatérítő rugó sem, ami azt jelenti, hogy a kapcsoló a beállított pozícióban marad a következő manuális átkapcsolásig.
A K10C003NCH bütykös kapcsoló kiemelkedő villamos paraméterekkel rendelkezik. A 10A konvencionális szabad léghűtésű termikus áramértékkel, valamint a 440V névleges szigetelési feszültséggel (3-as szennyezettségi fokozat mellett, az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően) ideális választás akár ipari környezetben történő használatra is. A kapcsoló AC-1 kategóriában 10A névleges üzemi árammal rendelkezik 400V-on, ami elégséges a legtöbb alkalmazáshoz. Ellenállásos terhelés esetén egyenáramú alkalmazásokban is használható, 24V DC feszültségen 10A, 110V DC feszültségen 0,7A, míg 220V DC feszültségen 0,3A terhelhetőséggel. A kapcsoló elektromos élettartama rendkívül magas, 100 millió kapcsolási ciklus, ami hosszú távú, megbízható működést biztosít.
A Schneider Electric K10C003NCH bütykös kapcsoló IP védettségi szintje a kontaktblokk esetében IP20, míg a működtető fej IP65 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, így por és víz elleni védelme megfelelő a különböző ipari környezetekben történő alkalmazásokhoz. A kapcsoló mechanikai élettartama 1 millió kapcsolási ciklus, ami a hosszú távú, megbízható működést garantálja. Az elektromos csatlakozáshoz rögzített csavaros sorkapcsok állnak rendelkezésre, amelyek 2 x 1,5 mm² vezeték befogadására képesek. A termék védelme érdekében 10A-es gG típusú olvadóbiztosíték használata javasolt. A K10C003NCH kapcsoló több nemzetközi szabványnak is megfelel, beleértve a CENELEC EN 50013, EN/IEC 60947-3, valamint EN/IEC 60947-5-1 szabványokat, és CULus tanúsítvánnyal is rendelkezik. Működési hőmérséklettartománya -20°C és +55°C között van, míg tárolási hőmérséklettartománya -40°C és +70°C között található.
Schneider Electric Harmony K - K10C003NCH - komplett bütykös kapcsoló, 10A, Ø16 - 22mm furat, 1P, 60°, 3 fokozatú léptetőkapcsoló műszaki adatok
Fő tulajdonságok
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett bütykös kapcsoló
Komponens név: K10
Konvencionális szabad léghűtésű termikus áram: 10 A
Szerelési mód: Front szerelés
Rögzítési mód: Ø 16 vagy 22 mm furat
Bütykös kapcsolófej típus: 30 x 30 mm-es előlappal
Működtető típusa: Fekete fogantyú
Forgó fogantyú lakattal zárhatóság: Nincs
Jelölés: Fém jelölőlap, 1 - 2 - 3 fekete jelöléssel
Bütykös kapcsoló funkció: Léptetőkapcsoló
Visszatérés: Nincs
Kikapcsolt állapot: Nincs kikapcsolt pozíció
Pólusok leírása: 1P
Kapcsolási pozíciók: Jobb: 270° - 330° - 30°
IP védettségi fokozat: Kontaktblokk: IP20, Működtető fej: IP65 az IEC 60529 szabvány szerint
Kiegészítő információk
Lépések száma: 3
Kapcsolási szög: 60°
Névleges szigetelési feszültség: 440 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi teljesítmény W-ban: 370 W AC-23A, 110/120 V 1 fázis, 750 W AC-23A, 220/240 V 1 fázis
Névleges teljesítmény LE-ben: 0,33 LE 110/120 V AC, 1 fázis, 0,75 LE 220/240 V AC, 1 fázis
Névleges üzemi áramerősség AC: 10 A 400 V AC-1, 10 A 400 V AC-21A, 3 A 240 V AC-15, 6 A 120 V AC-15
Névleges üzemi áramerősség DC: 10 A 24 V ellenállás terhelésnél, 0,3 A 220 V ellenállás terhelésnél, 0,7 A 110 V ellenállás terhelésnél
Elektromos élettartam: 100000000 ciklus
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A olvadóbiztosíték, gG típus
Névleges lökőfeszültség-állóság: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Érintkező működése: Lassú megszakítás
Elektromos csatlakozás: Rögzített csavaros sorkapcsok, befogadóképesség: 2 x 1,5 mm²
Mechanikai élettartam: 1000000 ciklus
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 30 mm
CAD teljes mélység: 88 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: CENELEC EN 50013, EN/IEC 60947-3, EN/IEC 60947-5-1
Terméktanúsítványok: CULus
Védőkezelés: TC
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés közben: -20...55 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -40...70 °C
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az IEC 60536 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
40,9999999999999 mm
Hosszúság méret
105 mm