Schneider Electric Harmony XB4 - DL1CS3220 - zöld neon jelzéshez - BA 9s - 220..240 V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Neon égő BA9S 220V Zöld DL1CS3220 Schneider
Termék adatok
Szín
zöld
Szélesség méret
10 mm
Hosszúság méret
27,9999999999999 mm
Magasság méret
10 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Szín
zöld
Színhőmérséklet
0
Foglalat
BA9s
Fényáram
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
10 A
Teljes hossz
28 mm
Átmérő
11 mm