Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ZB5FD305C0 modell egy 30 mm átmérőjű, sárga színű, műanyag választókapcsoló fej, szürke színű peremmel és három pozíciós kapcsolási lehetőséggel. A választókapcsoló "stay put" típusú, ami azt jelenti, hogy a kapcsoló az adott állásban marad a kezelés után, nem tér vissza alaphelyzetbe. Ez a tulajdonság különösen hasznos olyan alkalmazásoknál, ahol fontos a kiválasztott üzemmód vagy állapot fenntartása kezelői beavatkozás nélkül. A kapcsoló kezelőeleme egy standard sárga fogó, amely ergonomikus kialakítású, és ±45°-os pozicionálást tesz lehetővé a három állásban.
A műszaki adatok szerint a ZB5FD305C0 modell szerelési átmérője 30,5 mm, CAD méretei: 37 mm széles, 37 mm magas és 46 mm mély. A kapcsolófej kerek kialakítású és beépített süllyesztett (flush mounted) kivitelben készül, ami elegáns megjelenést biztosít a vezérlőpanelen. A termék számos nemzetközi szabványnak és előírásnak megfelel, többek között az IEC 60947-1, IEC 60947-5-4, IEC 60947-5-1, UL 508, CSA C22.2 No 14, JIS C8201-5-1 és JIS C8201-1 szabványoknak, és rendelkezik CSA, DNV, BV, LROS és UL tanúsítványokkal is. A kapcsoló II. érintésvédelmi osztályba tartozik az IEC 60536 szabvány szerint, és megfelel a NEMA 13 és NEMA 4X védettségi követelményeknek is. A termék ellenáll akár 7.000.000 Pa nyomású vízsugárnak is 55°C-on 0,1 m távolságból, és IK03 ütésállósági fokozattal rendelkezik az IEC 50102 szerint.
Schneider Electric Harmony XB5 - ZB5FD305C0 műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: Harmony XB5
Típus: Választókapcsoló fej
Rövid terméknév: ZB5
Perem anyaga: Műanyag, szürke bevonattal
Szerelési átmérő: 30,5 mm
Fej típusa: Beépített, süllyesztett
Jelzőelem fej alakja: Kerek
Működtető típusa: Rögzíthető (stay put)
Működtető profilja: Sárga standard fogó
Működtető pozíció információ: 3 pozíció ±45°
Méretek
CAD teljes szélesség: 37 mm
CAD teljes magasság: 37 mm
CAD teljes mélység: 46 mm
Befogási vastagság: 1-6 mm / 0,04-0,24 in
Műszaki specifikációk
Mechanikai élettartam: 1.000.000 ciklus
Elektromos összetétel kód: C3, C4, C5, C6, C7, C8, C11, SF1 különböző érintkezőkonfigurációkhoz
Eszköz prezentáció: Alapelem
Környezeti feltételek
Védőkezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 és IP67 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7.000.000 Pa 55 °C-on, 0,1 m távolságból
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Termék tanúsítványok: CSA, DNV, BV, LROS (Lloyds register of shipping), UL
Rezgés és ütésállóság
Rezgésállóság: 5 gn (f=2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
43 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
54,5 mm