Schneider Electric Harmony XB5 - ZBYLEG503000 - kezelőpanel maszk, 500x300mm, teli fekete
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ZBYLEG503000 Legend panel a Harmony XB5 termékcsalád részét képező univerzális jelölőtábla, amely kiváló megoldást kínál az ipari vezérlőpanelek és kezelőfelületek egyedi megjelölésére. Ez a 500 x 300 mm méretű, jelöletlen panel lehetőséget biztosít az egyedi feliratozásra, így a különböző vezérlőegységek és kapcsolók funkcióinak egyértelmű azonosítására ipari környezetben.
A termék nagy előnye a sokoldalúsága, hiszen kompatibilis a Harmony XB4, XB5, XB6 és 9001K vezérlő- és jelzőegységekkel. Használható 16 mm, 22 mm és 30 mm átmérőjű kezelőegységekhez, valamint standard fejjel rendelkező egységekhez is. Ez a széleskörű kompatibilitás biztosítja, hogy különböző méretű és típusú vezérlőegységek esetén is egységes és professzionális megjelenésű kezelőfelületet alakíthass ki. A ZBYLEG503000 cikkszámú Legend panel műanyag alapanyagból készül, amely tartós és megbízható megoldást jelent ipari környezetben is.
Schneider Electric Harmony XB5 - ZBYLEG503000 - kezelőpanel maszk, 500x300mm, teli fekete műszaki adatok
Termék alapadatok
Termék- vagy alkatrész típusa: Legend panel
Tartozék/külön alkatrész kategória: Jelölő tartozékok
Kiegészítő információk
Anyag: Műanyag
Eszköz összetétele: Üres panel
Tartozék/külön alkatrész rendeltetése: Ø 16 mm-es vezérlő- és jelzőegységek
Ø 22 mm-es vezérlő- és jelzőegységek
Ø 30 mm-es vezérlő- és jelzőegységek
Standard fejhez
Termékcsalád kompatibilitás: Harmony XB4
Harmony XB5
Harmony XB6
Harmony 9001K
Legend tartó mérete: 500 x 300
Jelölés: jelöletlen
Környezet
Szabványok: ISO 21702
ISO 22196:2011
Termék adatok
Szélesség méret
430 mm
Hosszúság méret
530 mm
Magasság méret
5 mm