Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ZBRRD vevőegység széleskörű tápfeszültség-tartománnyal rendelkezik: 24-240V AC/DC, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít különböző alkalmazási területeken. A készülék kommunikációs protokollként a Zigbee green power szabványt használja 2,4 GHz-en, amely megfelel az IEEE 802.15.4 előírásainak. A maximális érzékelési távolság szabad térben akár 100 méter is lehet, míg műanyag dobozban lévő jeladó és fém burkolatban elhelyezett vevő esetén 25 méter. Amennyiben relé-antennát használsz, a hatótávolság 40 méterre növelhető. A rendkívül gyors, 30 ms-nál kisebb válaszidő biztosítja a hatékony működést.
Műszaki szempontból a készülék kiemelkedő paraméterekkel rendelkezik: a kimeneti relék névleges árama 0,3A 48V DC feszültségen (IEC 60947-5-1 szerint), illetve 3A 24V DC esetén (UL 508 szerint). AC terhelésnél 1,5A 240V AC (IEC 60947-5-1), illetve 3A 120V AC és 3A 240V AC (UL 508, CSA C22.2 No 14) értékekkel számolhatunk. A készülék kapcsolási kapacitása 1250 VA, maximális kapcsolási árama 5 mA AC/DC, maximális kapcsolási feszültsége pedig 250V AC/DC. A bemeneti és kimeneti áramkörök között galvanikus szigetelés biztosítja a biztonságos működést. A készülék 0,5 másodperces időkésleltetéssel rendelkezik, ±15% tűréssel. További jellemzői közé tartozik a 15W megszakítási kapacitás, 750 VA megszakítási kapacitás, és a védelmet biztosító 0,4A gyors kioldású biztosíték.
A ZBRRD vevőegység IP20-as védettségű házzal és csatlakozókkal rendelkezik, méretei: 36 mm szélesség, 108 mm magasság és 75 mm mélység. A készülék telepítése egyszerű, 35 mm-es szimmetrikus DIN sínre szerelhető az IEC 60715 szabványnak megfelelően, illetve szerelőlapra is rögzíthető. A készülék állapotáról 6 LED ad visszajelzést: 1 zöld LED a tápellátás jelzésére, 2 zöld LED a relék állapotának jelzésére, 2 zöld LED a működési módra, valamint 1 zöld és sárga LED a vételi jel jelzésére. Az elektromos csatlakozáshoz különböző keresztmetszetű vezetékek használhatók az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően, a meghúzási nyomaték 0,5-1 Nm. A készülékház önkioltó műanyagból készült a biztonság érdekében.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony
Termék típusa: Programozható vevőegység
Eszköz rövid neve: ZBRRD
Specifikus alkalmazás: Interfész beavatkozó elemekhez
Modul funkciói: Bi-stabil, Monostabil
Reset idő: 2 ms időkésleltetés
Kommunikációs adatok
Átviteli frekvencia: 2405 MHz
Kibocsátási osztály: 5M00G7W
Antenna típus: Körsugárzó
Kommunikációs port protokoll: Zigbee green power 2.4 GHz-en, IEEE 802.15.4 szabvány szerint
Válaszidő: < 30 ms a jeladó megnyomása után
Elektromos jellemzők
Névleges kimeneti áram: 0,3 A 48 V DC (IEC 60947-5-1), 3 A 24 V DC (UL 508), 1,5 A 240 V AC (IEC 60947-5-1), 3 A 120 V AC (IEC 60947-5-1), 3 A 240 V AC (UL 508), 3 A 24 V DC (CSA C22.2 No 14), 3 A 240 V AC (CSA C22.2 No 14)
Kimenet típusa: 2 relé
Kimenet érintkezők: 2 C/O
Bemenet-kimenet szigetelés: Galvanikus szigetelés
Időkésleltetés tartomány: 0,5 s (tűrés: -15...15%)
Kapcsolási teljesítmény VA-ben: 1250 VA
Maximális kapcsolási áram: 5 mA AC/DC
Maximális kapcsolási feszültség: 250 V AC/DC
Névleges tápfeszültség: 24...240 V AC/DC 50/60 Hz - 10...10%
Bontási kapacitás: 15 W, 750 VA
Vezérlő áramkör frekvencia: 50...60 Hz +/- 10%
Rövidzár-védelem: 0,4 A gyors kioldású biztosíték
Felhasználási kategória: AC-15: B300 (IEC 60947-5-1), DC-12 (IEC 60947-5-1)
Maximális teljesítményfelvétel: 4 W AC/DC, 1 mW
Mechanikai jellemzők
Működési pozíció: Bármilyen pozíció leértékelés nélkül
Burkolat anyaga: Önkioltó műanyag
Szerelési támogatás: 35 mm szimmetrikus DIN sín (IEC 60715), Szerelőlap
Méretek: 36 mm szélesség, 108 mm magasság, 75 mm mélység
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 (ház) IEC 60529 szerint, IP20 (csatlakozók)
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Relatív páratartalom: 90% -20...55 °C között, kondenzáció nélkül (ETSI EN 300 440-1)
Vibrációállóság: +/- 7,5 mm (f= 5...14 Hz) IEC 60068-2-6 szerint, 2 gn (f= 8...150 Hz) IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 10 gn (időtartam = 16 ms) 6000 ütésre (IEC 60068-2-27)
Szennyezettségi fokozat: 2 (IEC 60664-1)
Túlfeszültség kategória: II (IEC 60664-1)
Szigetelési ellenállás: > 500 MOhm 500 V DC-nél (NF C 20-030)
Névleges szigetelési feszültség: 250 V (IEC 60664-1)
Elektromos tartósság: 100000 ciklus
Mechanikai tartósság: 1000000 ciklus
Termék adatok
Szélesség méret
79 mm
Hosszúság méret
96,9999999999999 mm
Magasság méret
45 mm