Schneider Electric Harmony XVU - XVUZ100T - Ø60 fényoszlop fali rögzítő, tartócsöves, 100m, fekete
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
XVUZ100T függ. rögz. elem 100 mm kar+talp, fekete Schneider
Ez a Harmony XVU rögzítőlemez egyenáramú és váltakozó áramú alapegységekkel használható. Tartalmazza az alapegységet, a tartóoszlopot és a függőleges rögzítőlemezt. Ez a fekete rögzítőlemez a tartóoszloppal a moduláris toronyvilágítás szerelési és rögzítési tartozékaként lett kialakítva. Lehetővé teszi a jelzőegységek gyors és könnyű cseréjét egyszerű push-in csatlakozók segítségével. Átmérője 60 mm, pólusmagassága 100 mm. Megfelel a CSA, UL és CE szabványoknak, és IP32 védelmi indexszel rendelkezik. Az egyszerű moduláris kialakítás megkönnyíti a telepítés utáni szervizelést, a gépek módosítását és adaptálását a nem szakemberek számára.
Termék adatok
Szín
fekete
Szélesség méret
190 mm
Hosszúság méret
90 mm
Magasság méret
91 mm