Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A GBK1200703F adaptációs készlet kifejezetten a Lexium 32, 32i, 52, 62 és Lexium 62 ILM szervomotor sorozatokkal használható. Széleskörű motorkompatibilitást biztosít, támogatva többek között a BMH, SH3, BMI, BSH, MH3 és ILM motorcsaládokat. A 120 mm-es külső átmérővel rendelkező hajtóművekhez tervezték, ahol a motor karimájának mérete 70 mm. A készlet 21,8 mm-es hosszúságával kompakt kialakítást tesz lehetővé, ami előnyös lehet korlátozott beépítési helyeken.
A GBK1200703F adaptációs készlet három fő komponensből áll: tartalmaz egy tengelyvég adaptert, egy adapterlemezt, valamint az összeszereléshez szükséges csavarokat és kötőelemeket. A tengelyvég adapter különösen hasznos olyan esetekben, amikor a motor tengelyének átmérője kisebb, mint a hajtómű bemeneti csatlakozójának átmérője. Az adapter külső átmérője 24 mm, belső átmérője 14 mm, hossza pedig 36 mm, ami széles körben használhatóvá teszi különböző alkalmazásokban. A precíziós M5 méretű rögzítőelemek és a 82 mm-es Ø7 méret biztosítja a megbízható és pontos illesztést.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Lexium
Termék típusa: Adaptációs készlet
Rövid terméknév: GBK
Kategória: Adaptációs kiegészítő
Rendeltetés: Motor és hajtómű összeszereléséhez
Kompatibilitás
Kompatibilis terméksorozatok: Lexium 32i, Lexium 62, Lexium 52, Lexium 62 ILM, Lexium 32
Termék kompatibilitás: BMH, SH3, BMI, BSH, MH3, ILM
Műszaki specifikációk
Hajtómű külső átmérő: 120 mm
Motor karima méret: 70 mm
Motorelemek száma: 3, 1, 2
Hossz: 21,8 mm
Nettó tömeg: 0,65 kg
Készlet tartalma
Csavarok és csapszegek a rögzítéshez
Tengelyvég adapter
Adapterlap
Méretek
Méretadatok mm-ben:
a: 21,8 mm
c: 115 mm
Ø6: M5
Ø7: 82 mm
Ø8 (külső átmérő x belső átmérő x hossz): 24 x 14 x 36 mm
Termék adatok
Szélesség méret
162 mm
Hosszúság méret
178 mm
Magasság méret
80 mm