Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A csavaros csatlakozó terminálok különféle vezeték típusok és méretek fogadására képesek, beleértve a tömör és hajlékony kábeleket egyaránt. A terminálokon csatlakoztatható vezetékek méretei a következők: 1 x 0,09...1 x 1,5 mm² (AWG 28...AWG 16) hajlékony érvéghüvellyel; 1 x 0,14...1 x 2,5 mm² (AWG 26...AWG 12) tömör; 1 x 0,14...1 x 2,5 mm² (AWG 26...AWG 14) hajlékony érvéghüvely nélkül; 2 x 0,09...2 x 0,75 mm² (AWG 28...AWG 20) hajlékony érvéghüvellyel; 2 x 0,2...2 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) tömör. A csatlakozók 0,6 N·m nyomatékkal húzhatók meg 3,5 mm-es lapos csavarhúzóval.
Az ABE7H34E100 működési állapotát könnyen nyomon követheted a beépített LED-ek segítségével - egy zöld LED jelzi a bekapcsolt állapotot, míg egy borostyánsárga LED az APP1 állapotát mutatja. A készülék rövidzárvédelemmel is rendelkezik egy 2A-es belső, gyors olvadású biztosíték formájában (5 x 20 mm), amely a PLC oldalon található. A maximális tápellátási áram 1,8A, csatornánként 0,5A áramot biztosítva, miközben a maximális áram kimeneti közös pontonként 1,8A lehet. A tápellátási biztosítékon eső feszültség mindössze 0,3V.
A telepítés rendkívül egyszerű: rögzítheted kapcsokkal szabványos 35 mm-es szimmetrikus DIN sínre, vagy csavarokkal szilárd lapra a mellékelt rögzítőkészlet segítségével. Az IP2X védettségi fokozat az IEC 60529 szerint megfelelő védelmet biztosít. Az alaplap szigetelési feszültsége 2000V a terminálok és a rögzítősínek között, míg a telepítési kategória II az IEC 60664-1 szerint. A termék megfelel számos tanúsítványnak, beleértve a GL, DNV, UL, CSA és EAC szabványokat, így biztosítva a globális használhatóságot különböző ipari környezetekben.
Schneider Electric Modicon ABE7 - ABE7H34E100 -elosztóblokk készlet műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Modicon ABE7
Termék vagy komponens típus: Passzív diszkrét I/O alaplap
Alaplap típus: Költséghatékony alaplap
Névleges tápfeszültség: 19...30 V az IEC 61131-2 szerint
Csatornák száma: 16
Terminálok száma csatornánként: 1
Csatlakozások
Csatlakozó terminálok: Csavaros típusú terminálok, különböző vezeték méretekhez:
- 1 x 0,09...1 x 1,5 mm² (AWG 28...AWG 16) hajlékony érvéghüvellyel
- 1 x 0,14...1 x 2,5 mm² (AWG 26...AWG 12) tömör
- 1 x 0,14...1 x 2,5 mm² (AWG 26...AWG 14) hajlékony érvéghüvely nélkül
- 2 x 0,09...2 x 0,75 mm² (AWG 28...AWG 20) hajlékony érvéghüvellyel
- 2 x 0,2...2 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) tömör
Kiegészítő információk
Tápfeszültség típusa: DC
Vízszintes sorok száma: 2
Termék kompatibilitás: Modicon TSX Micro PLC, Modicon Premium PLC
Állapotjelző LED: 1 LED (zöld) bekapcsolt állapot, 1 LED (borostyán) APP1
Rövidzárvédelem: 2 A belső biztosíték, 5 x 20 mm, gyors olvadású (PLC oldal)
Rögzítési mód: Kapcsokkal (35 mm szimmetrikus DIN sín) vagy csavarokkal (szilárd lap rögzítőkészlettel)
Maximális tápellátási áram: 1,8 A
Áram csatornánként: 0,5 A
Maximális áram kimeneti közösönként: 1,8 A
Feszültségesés a tápellátási biztosítékon: 0,3 V
Névleges szigetelési feszültség: 2000 V terminálok/rögzítősínek
Telepítési kategória: II az IEC 60664-1 szerint
Meghúzási nyomaték: 0,6 N.m lapos Ø 3,5 mm csavarhúzóval
Környezeti feltételek
Termék tanúsítványok: GL, DNV, UL, CSA, EAC
IP védettségi fokozat: IP2X az IEC 60529 szerint
Izzóhuzal ellenállás: 750 °C, kioltási idő <30 s az IEC 60695-2-11 szerint
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig az IEC 60068-2-27 szerint
Rezgésállóság: 2 gn (f= 10...150 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Elektrosztatikus kisülés elleni védelem: 4 kV (érintkezés) 3. szint az IEC 61000-4-2 szerint, 8 kV (levegő) 3. szint az IEC 61000-4-2 szerint
Sugárzott mezők elleni védelem: 10 V/m (26000000...1000000000 Hz) az IEC 61000-4-3 szerint, 3. szint
Gyors tranziensek elleni védelem: 2 kV 3. szint az IEC 61000-4-4 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -5...60 °C az IEC 61131-2 szerint
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...80 °C az IEC 61131-2 szerint
Szennyezettségi fokozat: 2 az IEC 60664-1 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
210 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
80 mm