Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM221CE24R logikai vezérlő 100-240 V AC tápfeszültséggel működik, ami széles körben használhatóvá teszi különböző ipari létesítményekben. A készülék 14 diszkrét bemenetet kínál, amelyek megfelelnek az IEC 61131-2 Type 1 szabványnak, valamint 2 analóg bemenetet 0-10 V tartományban. A kimeneti oldalon 10 relés kimenettel rendelkezik, amelyek 5-125 V DC vagy 5-250 V AC feszültségtartományban működnek, maximálisan 2 A áramerősséggel. Ez a sokoldalúság lehetővé teszi a legkülönfélébb eszközök, például motorok, szelepek, lámpák és más ipari berendezések megbízható vezérlését.
A Modicon M221 PLC bemeneti/kimeneti tulajdonságai figyelemreméltóak. A diszkrét bemenetek logikája lehet sink vagy source (pozitív/negatív), 24 V DC feszültségtípussal. Az analóg bemenetek 10 bites felbontást kínálnak, 10 mV LSB értékkel, és 1 ms/csatorna + 1 vezérlő ciklusidő konverziós idővel. A bemenetek +/- 30 V DC túlterhelést bírnak el 5 percig és +/- 13 V DC állandó túlterhelést. A garantált feszültség 1-es állapothoz >= 15 V, 0-ás állapothoz <= 5 V. A bemeneti áram 7 mA a diszkrét bemenetekhez és 5 mA a gyors bemenetekhez. A válaszidő változatos, 5 µs bekapcsolási időtől (gyors bemeneteknél) 100 µs kikapcsolási időig (egyéb terminálok esetén). A kimenetek esetében a kapcsolási idő 10 ms mind be-, mind kikapcsoláskor, és a maximális kapcsolási frekvencia 20 művelet/perc teljes terhelésnél.
Schneider Electric Modicon M221 - TM221CE24R műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Modicon M221
Terméktípus: Logikai vezérlő
Tápfeszültség: 100...240 V AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Bekapcsolási áramlökés: 40 A
Be/Kimenetek
Diszkrét bemenetek száma: 14, IEC 61131-2 Type 1 szabványnak megfelelő
Analóg bemenetek száma: 2 db 0...10 V tartományban
Diszkrét kimenetek típusa: Relé, alaphelyzetben nyitott
Diszkrét kimenetek száma: 10 relé
Diszkrét kimeneti feszültség: 5...125 V DC, 5...250 V AC
Diszkrét kimeneti áram: 2 A
Diszkrét I/O összesen: 24
Kommunikáció
Ethernet port: 10BASE-T/100BASE-TX 1 port 100 m rézkábellel
Teljesítmény
Adatmentés: 256 kB beépített flash memória alkalmazás- és adatmentéshez
Adattárolás: 2 GB SD kártya (opcionális)
Végrehajtási idő 1 KInstruction esetén: 0,3 ms esemény és periodikus feladatokra
Utasítás végrehajtási ideje: 0,2 µs Boolean
Esemény feladat végrehajtási ideje: 60 µs válaszidő
Fizikai jellemzők
IP védelmi fokozat: IP20 védőburkolattal
Magasság: 90 mm
Mélység: 70 mm
Szélesség: 110 mm
Környezeti feltételek
Tárolási hőmérséklet: -25...70 °C
Relatív páratartalom: 10...95%, kondenzáció nélkül (üzemelés és tárolás közben)
Szabványok: IEC 61131-2, UL 508, CAN/CSA C22.2 No. 213, IACS E10, ANSI/ISA 12-12-01
Jelölések: CE
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
140 mm
Magasság méret
110 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
kompakt
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
75,9 mm