Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM221CE40R vezérlő a Modicon M221 termékcsalád része, és egyesíti a kompakt méreteket a gazdag funkcionalitással. A készülék 100-240 V AC tápfeszültséggel működik, és 24 diszkrét bemenetet kínál, amelyek megfelelnek az IEC 61131-2 Type 1 szabványnak. A vezérlő továbbá 2 analóg bemenettel is rendelkezik 0-10 V tartományban, 10 bites felbontással, ami lehetővé teszi a pontos érzékelést és mérést. A kimeneti oldalon 16 relés kimenet található, amelyek normál nyitott típusúak, és képesek 5-250 V AC vagy 5-125 V DC feszültséggel, valamint 2 A áramerősséggel működni.
A TM221CE40R számos ipari környezetben használható, köszönhetően a robusztus kialakításának és a széles működési hőmérséklet-tartománynak (-10°C és +55°C között horizontális telepítésnél). A készülék IP20 védelmi besorolással rendelkezik, és megfelel számos nemzetközi szabványnak, beleértve az IEC 61131-2, UL 508, és CE tanúsításokat. A méretei (90 mm magasság, 160 mm szélesség és 70 mm mélység) lehetővé teszik a kompakt beépítést, miközben a különböző szerelési opciók (DIN-sínre vagy panelre szerelhető) rugalmasságot biztosítanak a telepítéskor.
Schneider Electric Modicon M221 TM221CE40R műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Modicon M221
Típus: Logikai vezérlő (PLC)
Tápfeszültség: 100...240 V AC
Diszkrét bemenetek száma: 24, IEC 61131-2 Type 1 szabvány szerint
Analóg bemenetek száma: 2 db 0...10 V
Diszkrét kimenetek típusa: Relé, alaphelyzetben nyitott
Diszkrét kimenetek száma: 16 relé
Kimeneti feszültség: 5...125 V DC, 5...250 V AC
Kimeneti áramerősség: 2 A
Kiegészítő adatok
I/O pontok száma: 40
Maximális I/O bővítőmodulok száma: 7 (helyi I/O-architektúra), 14 (távoli I/O-architektúra)
Tápfeszültség határértékek: 85...264 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Bekapcsolási áramlökés: 40 A
Memória és feldolgozás
Memóriakapacitás: 256 kB felhasználói alkalmazáshoz és adatokhoz, 10000 utasítással
Belső változók: 256 kB RAM
Adatmentés: 256 kB beépített flash memória alkalmazás és adatok biztonsági mentéséhez
Adattárolás: 2 GB SD kártya (opcionális)
Elem típusa: BR2032 vagy CR2032X lítium, nem újratölthető
Adatmegőrzési idő: 1 év 25 °C-on (tápellátás megszakítása esetén)
Végrehajtási idő: 0,3 ms esemény és periodikus feladatoknál
Utasítás végrehajtási idő: 0,2 µs Boolean műveletekre
Eseményfeladat végrehajtási ideje: 60 µs válaszidő
Kommunikáció
Átviteli sebesség: 1,2...115,2 kbit/s RS485/RS232 esetén, 480 Mbit/s USB esetén
Fizikai tulajdonságok
Méret: 90 mm x 160 mm x 70 mm (magasság x szélesség x mélység)
Nettó tömeg: 0,456 kg
Szerelési mód: TH35-15/TH35-7,5 kalapsínre vagy panelre szerelhető rögzítőkészlettel
IP védettség: IP20 védőburkolattal
Környezeti feltételek
Üzemi hőmérséklet: -10...55 °C (vízszintes telepítés), -10...35 °C (függőleges telepítés)
Tárolási hőmérséklet: -25...70 °C
Relatív páratartalom: 10...95%, kondenzáció nélkül
Működési magasság: 0...2000 m
Tanúsítványok: CE, UL 508, cULus, cULus HazLoc, DNV-GL, EAC, ABS, LR, RCM, UKCA
Termék adatok
Szélesség méret
141,83 mm
Hosszúság méret
210,85 mm
Magasság méret
110,9 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
kompakt
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
75,9 mm