Schneider Electric Modicon TM3 - TM3DM24RG - bővítő modul, 16 digitális bemenet, 8 digitális relé kimenet, 24 VDC, rugós
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Modicon TM3DM24RG egy rendkívül sokoldalú digitális I/O bővítőmodul, amely ideális választás ipari vezérlőrendszerek számára. Ez a 24 VDC tápfeszültséggel működő modul összesen 24 I/O csatornát biztosít: 16 digitális bemenetet és 8 relés kimenetet, rugós csatlakozással. A TM3DM24RG tökéletesen kompatibilis a Modicon M241, M251, M221 és M262 PLC családokkal, így kiválóan alkalmazható már meglévő rendszerek bővítésére vagy új vezérlési megoldások kiépítésére.
A modul telepítése rendkívül egyszerű: standard 35 mm-es DIN sínre (mind TH35-15, mind TH35-7.5 típus) pattintható, vagy akár közvetlenül panel felületre is rögzíthető a mellékelt rögzítőkészlettel. Kompakt méretei (90 mm magasság, 42,9 mm szélesség és 84,6 mm mélység) lehetővé teszik a helytakarékos beépítést még szűk vezérlőszekrényekben is. A készülék CE jelöléssel rendelkezik, ami garantálja az európai biztonsági és elektromágneses összeférhetőségi szabványoknak való megfelelést, a szennyezési fok értéke 2.
Schneider Electric Modicon TM3 - TM3DM24RG - bővítő modul, 16 digitális bemenet, 8 digitális relé kimenet, 24 VDC, rugós műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Modicon TM3
Terméktípus: Digitális I/O modul
Kompatibilitás: Modicon M241, Modicon M251, Modicon M221, Modicon M262
Digitális kimenet logika: Pozitív vagy negatív
Kiegészítő jellemzők
Mechanikai élettartam: 20000000 ciklus
Maximális kábeltávolság az eszközök között: Árnyékolatlan kábel: <30 m normál bemenet esetén
Helyi jelzés: 1 LED csatornánként (zöld) az I/O állapotához
Méretek
Magasság: 90 mm
Szélesség: 42,9 mm
Mélység: 84,6 mm
Környezeti jellemzők
Jelölés: CE
Szennyezési fok: 2
Kábelezés és bekötési diagramok
Szerelési útmutató
Termék adatok
Szélesség méret
125 mm
Hosszúság méret
105 mm
Magasság méret
75 mm
Gyártó neve
Schneider Electric Zrt.
EAN
Gyártó címe
1133 Budapest, Váci út 96-98.
Gyártó elérhetősége
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
84,6 mm