Schneider Electric Prisma G - LGY125014 - Linergy DS csavaros elosztó blokk, 250A, 1P, 14 lyuk
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Linergy DS sorozat tagjaként a LGY125014 modell DIN-sínre szerelhető, ami megkönnyíti a telepítést és a rendszerintegrációt. Tökéletes kompatibilitást biztosít a Schneider Electric Prisma G, Prisma P, Prisma PH, Spacial és TeSys termékcsaládokkal, ami különösen hasznos a Spacial szekrényekkel való együttes alkalmazás során. Az elosztóblokk 230 V AC fázis/nulla és 440 V AC fázis/fázis névleges üzemi feszültséggel rendelkezik, míg a névleges szigetelési feszültsége 500 V AC. A 8 kV-os névleges lökőfeszültség-állóság magas szintű védelmet biztosít a rendszer számára a feszültséglökésekkel szemben.
A LGY125014 elosztóblokk kompakt méretekkel rendelkezik: 85 mm magas, 45 mm széles és 50,5 mm mély, nettó tömege mindössze 0,252 kg. Fehér (RAL 9003) színű kivitelben készül, ami jól illeszkedik a legtöbb kapcsolószekrény belső kialakításához. Környezeti szempontból a termék -25 és +55 °C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, 3-as szennyezettségi fokozattal és III-as túlfeszültség kategóriával rendelkezik. A dielektromos szilárdság 2500 V, és a termék megfelel az EN/IEC 60947-7-1 valamint EN/IEC 61439-1 szabványoknak, ami garantálja a megbízható és biztonságos működést ipari és kereskedelmi alkalmazásokban egyaránt.
Schneider Electric Prisma G - LGY125014 -Linergy DS csavaros elosztó blokk, 250A, 1P, 14 lyuk műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Linergy
Terméknév: Linergy DS
Termék vagy komponens típus: Elosztóblokk
Kiegészítő adatok
Szerelési alap: DIN sín
Kompatibilis termékcsaládok: Prisma G, Prisma P, Prisma PH, Spacial, TeSys
Termék kompatibilitás: Spacial szekrényekkel
Pólusok leírása: 1P
Elosztóblokk kimenetek: 14 csatlakozási pont
Elektromos paraméterek
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 230 V AC Fázis/Nulla, 440 V AC Fázis/Fázis
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 500 V AC
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi áram [Ie]: 250 A 40 °C-on
Névleges rövid idejű zárlati áram [Icw]: 14,4 kA 1 másodpercig
Névleges csúcs zárlati áram [Ipk]: 60 kA
Csatlakozások - terminálok
Elosztás: csavaros csatlakozó 4 kábel(ek) 1,5...16 mm² merev
csavaros csatlakozó 4 kábel(ek) 1,5...10 mm² rugalmas érvéghüvellyel
csavaros csatlakozó 8 kábel(ek) 2,5...25 mm² merev
csavaros csatlakozó 8 kábel(ek) 1,5...16 mm² rugalmas érvéghüvellyel
csavaros csatlakozó 1 kábel(ek) 1,5...50 mm² merev
csavaros csatlakozó 1 kábel(ek) 1,5...35 mm² rugalmas érvéghüvellyel
Tápellátás: csavaros csatlakozó 1 kábel(ek) 35...120 mm² merev
csavaros csatlakozó 1 kábel(ek) 23...95 mm² rugalmas érvéghüvellyel
Meghúzási nyomaték
Elosztás: 2 N.m lapos csavarhúzó 7,5 mm
2 N.m PZ2 csavarhúzó 7,5 mm
4 N.m lapos csavarhúzó 10 mm
4 N.m PZ2 csavarhúzó 10 mm
2 N.m lapos csavarhúzó 6 mm
2 N.m PZ2 csavarhúzó 6 mm
Tápellátás: 10 N.m lapos csavarhúzó 15,3 mm
10 N.m PZ2 csavarhúzó 15,3 mm
Fizikai jellemzők
9 mm-es osztások: 5
Magasság: 85 mm
Szélesség: 45 mm
Mélység: 50,5 mm
Szín: Fehér (RAL 9003)
Környezeti paraméterek
Szennyezettségi fokozat: 3
Túlfeszültség kategória: III
Dielektromos szilárdság: 2500 V
Szabványok: EN/IEC 60947-7-1, EN/IEC 61439-1
Működési környezeti hőmérséklet: -25...55 °C
Termék adatok
Pólusszám
1
Szélesség méret
51 mm
Hosszúság méret
87 mm
Magasság méret
55 mm