Schneider Electric Prisma XS - SZMT13250 - Easy PrismaSeT XL CVS/NSX 630A beépítőkészlet szerelőlap és homloklap - álló beépítéshez (Szé) 250 mm (Ma) 450 mm
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Easy PrismaSeT XL CVS/NSX 630A beépítőkészlet szerelőlap és homloklap - álló beépítéshez 250x450 mm SZMT13250 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
265 mm
Hosszúság méret
90 mm
Magasság méret
460 mm