Schneider Electric Prisma XS - SZMT2320 - Easy PrismaSeT XL homloklap moduláris eszközökhöz DIN sínnel - műa - középen elválasztóval (Szé) 500 mm (Ma) 450 mm
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3 pólusú irányváltós mágneskapcsoló Everlink (AC3, 400V 40A), tek. 24V AC 50/60Hz LC2D40AB7 Schneider
Irányváltó védőrelé TeSys LC2-D, 3-pólusú, AC-3 440 V 40A, tekercs 24 V AC. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys D - készülék rövid megnevezése: LC2D - mágneskapcsoló alkalmazás: ellenálló töltés, motorvezérlés - felhasználási kategória: AC-1, AC-3 - eszköz bemutatása: gyárilag összeszerelt irányváltó erősáramú gyűjtősínnel - pólusok megnevezése: 3P - pólus érintkező összetétel: 3 NO - Ue névleges üzemi feszültség: <= 300 V DC esetén főáramkör, <= 690 V AC 25...400 Hz esetén főáramkör - le névleges üzemi áram: 40 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-3 esetén főáramkör, 60 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-1 esetén főáramkör - motorteljesítmény kW: 11 kW -220...230 V AC 50/60 Hz, 18.5 kW -380...400 V AC 50/60 Hz, 22 kW -415...440 V AC 50/60 Hz, 22 kW -500 V AC 50/60 Hz, 30 kW -660...690 V AC 50/60 Hz - motorteljesítmény LE: 10 LE -200/208 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 10 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 3 LE -115 V AC 50/60 Hzfor 1 fázis motors, 30 LE -460/480 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 30 LE -575/600 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 5 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok - kiegészítő érintkező összetétel: 1 NO + 1 NC - túlfeszültség kategória: III - Ith konvencionális termikus szabad levegő áram: 10 A -<= 60 °C esetén jelző áramkör, 60 A -<= 60 °C esetén főáramkör - Irms névleges bekapcsolási teljesítmény: 140 A AC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 250 A DC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 800 A -440 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947 - Icw névleges rövidzárlati kiállási áram: 100 A 1 s jelző áramkör, 120 A 500 ms jelző áramkör, 140 A 100 ms jelző áramkör, 165 A <= 40 °C 1 perc főáramkör, 320 A <= 40 °C 10 s főáramkör, 72 A <= 40 °C 10 perc főáramkör, 720 A <= 40 °C 1 s főáramkör - kapcsolt biztosíték méretezés: 10 A gG esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 80 A gG -<= 690 V koordináció 1-es típus, koordináció esetén főáramkör, 80 A gG -<= 690 V koordináció 2-es típus, koordináció esetén főáramkör - Ui névleges szigetelési feszültség: 600 V esetén főáramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén főáramkör tanúsítványok UL, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok UL, 690 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947-4-1, 690 V esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-1 - elektromos élettartam: 1.4 millió ciklus 60 A AC-1 Ue mellett <= 440 V, 1.5 Mcycles 40 A AC-3 Ue mellett <= 440 V - teljesítményveszteség pólusonként: 2.4 W AC-3, 5.4 W AC-1 - védőfedél: -val, -vel - reteszelés típusa: mechanikus - szerelőtartó: lemez, sín - szabványok: CSA C22.2 No 14, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, UL 508 - termékbizonyítványok: CCC, CSA, GOST, UL - csatlakozás típusa: főáramkör : EverLink BTR csavaros csatlakozók 1 kábel 1...35 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : EverLink BTR csavaros csatlakozók 1 kábel 1...35 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : EverLink BTR csavaros csatlakozók 1 kábel 1...35 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, főáramkör : EverLink BTR csavaros csatlakozók 2 kábel 1...25 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : EverLink BTR csavaros csatlakozók 2 kábel 1...25 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : EverLink BTR csavaros csatlakozók 2 kábel 1...25 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés - meghúzási nyomaték: főáramkör : 5 N.m - mellett EverLink BTR csavaros csatlakozók - kábel 1...25 mm² hexagonális 4 mm, főáramkör : 8 N.m - mellett EverLink BTR csavaros csatlakozók - kábel 25...35 mm² hexagonális 4 mm, vezérlő áramkör : 1.7 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval 2. sz. Philips, vezérlő áramkör : 1.7 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez - üzemidő: 12...26 ms zárul, 4...19 ms nyitás - biztonság megbízhatósági szintje: B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 ciklus mágneskapcsoló mechanikai terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1 - mechanikus tartósság: 6 Mcycles. Előnyök : .. Alkalmazások: A TeSys D mágneskapcsolók tökéletesen beépíthetők a vezérlőrendszerekbe, specifikus BL vagy BBE rendelési számok kompatibilisek 100mA vagy 500mA digitális I/O modulokkal....
Easy PrismaSeT XL homloklap moduláris eszközökhöz DIN sínnel - műa - középen elválasztóval 500x450 mm SZMT2320 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
395 mm
Magasság méret
280 mm