3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LC1-D mágneskapcsoló 9A/4kW 24V DC 1Z+1NY (400V, AC3) rugós kis fogyasztású tekerccsel TeSys D LC1D093BL Schneider
Védőrelé TeSys LC1-D, 3-pólusú, AC-3 440 V 9A, tekercs 24 V DC. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys D - termék vagy komponens típusa: mágneskapcsoló - készülék rövid megnevezése: LC1D - mágneskapcsoló alkalmazás: ellenálló töltés, motorvezérlés - felhasználási kategória: AC-1, AC-3, AC-4 - pólusok megnevezése: 3P - pólus érintkező összetétel: 3 NO - Ue névleges üzemi feszültség: <= 300 V DC esetén főáramkör, <= 690 V AC 25...400 Hz esetén főáramkör - le névleges üzemi áram: 25 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-1 esetén főáramkör, 9 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-3 esetén főáramkör - motorteljesítmény kW: 2.2 kW -220...230 V AC 50/60 Hz AC-3, 2.2 kW -400 V AC 50/60 Hz AC-4, 4 kW -380...400 V AC 50/60 Hz AC-3, 4 kW -415...440 V AC 50/60 Hz AC-3, 5.5 kW -500 V AC 50/60 Hz AC-3, 5.5 kW -660...690 V AC 50/60 Hz AC-3 - motorteljesítmény LE: 0.33 LE -115 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok, 1 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok, 2 LE -200/208 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 2 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 5 LE -460/480 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 7.5 LE -575/600 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok - kiegészítő érintkező összetétel: 1 NO + 1 NC - túlfeszültség kategória: III - Ith konvencionális termikus szabad levegő áram: 10 A -<= 60 °C esetén jelző áramkör, 16 A -<= 60 °C esetén főáramkör - Irms névleges bekapcsolási teljesítmény: 140 A AC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 250 A -440 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947, 250 A DC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1 - Icw névleges rövidzárlati kiállási áram: 100 A 1 s jelző áramkör, 105 A <= 40 °C 10 s főáramkör, 120 A 500 ms jelző áramkör, 140 A 100 ms jelző áramkör, 210 A <= 40 °C 1 s főáramkör, 30 A <= 40 °C 10 perc főáramkör, 61 A <= 40 °C 1 perc főáramkör - kapcsolt biztosíték méretezés: 10 A gG esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 20 A gG -<= 690 V koordináció 2-es típus, koordináció esetén főáramkör, 25 A gG -<= 690 V koordináció 1-es típus, koordináció esetén főáramkör - Ui névleges szigetelési feszültség: 600 V esetén főáramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén főáramkör tanúsítványok UL, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok UL, 690 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947-4-1, 690 V esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-1 - elektromos élettartam: 0.6 millió ciklus 25 A AC-1 Ue mellett <= 440 V, 2 Mcycles 9 A AC-3 Ue mellett <= 440 V - teljesítményveszteség pólusonként: 0.2 W AC-3, 1.56 W AC-1 - védőfedél: -val, -vel - szerelőtartó: lemez, sín - szabványok: CSA C22.2 No 14, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, UL 508 - termékbizonyítványok: BV, CCC, CSA, DNV, GL, GOST, LROS (Lloyds register of shipping), RINA, UL - csatlakozás típusa: főáramkör : rugós kapcsok 1 kábel 2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : rugós kapcsok 2 kábel 2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : rugós kapcsok 1 kábel 2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : rugós kapcsok 2 kábel 2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés - üzemidő: 20...30 ms nyitás, 65.45...88.55 ms zárul - biztonság megbízhatósági szintje: B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 ciklus mágneskapcsoló mechanikai terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1 - mechanikus tartósság: 30 Mcycles. Előnyök : .. Alkalmazások: A TeSys D mágneskapcsolók tökéletesen beépíthetők a vezérlőrendszerekbe, specifikus BL vagy BBE rendelési számok kompatibilisek 100mA vagy 500mA digitális I/O modulokkal....
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
510 mm
Magasság méret
30 mm